smokva

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • nista, kad primetis da posustaje dopaminsko dejstvo, a ti cimni saula da ti doturi malo svojih zaliha da opskrbis mamu na vreme :)
    bice to sve sa mamom dobro..deluje mi jako vitalno :ok:
    ...bas mu hvala, i ovako sam mnogo tuzna bez nje svaki dan, pa me bar ovako malo usreci, ali sad kad ona zna sama ima cesce
    da se vidimo:heart:moje raste:super:
    ...idem za nedelju dana tamo rodjendanko joj je, i ne mogu da docekam:D

    ...jos jednom bravo za dete:super:
    100 godina si na forumu a ne znas kako se kace spojleri... da sam na tvom mestu ja bih se postidela momentalno :lol:

    Ma vidi, sve ok ali pitaj na pp... skorz dobre teme se upropaste tako nekim glupostima...
    Искрено, јеси, а баш ми то није личило на тебе, зато сам тако и одреаговала.
    Уосталом, једном и ми да се не разумемо на прву лопту. :)
    deda mi je bio iz nevesinja(ne pravi,baka se preudala) prezivao se pikula.
    moji su svi zivjeli u dubrovniku,tata je rodjen 12 km od dubrovnika,pa vucem na dalmatinsku ishranu.:)
    Лажеш Цмоки, крвави ти зуби лол...
    Запамтио јер ми је било духовито тада, и то је као, комплимент (као)
    Како се не сећаш своје приче кад си згазила у *****? Ахаха..
    Умро сам од смеха кад си рекла да си била као покретни клозет.
    У, ал смо осетљиви...
    ne mogu da verujem..ja sam mislila da su samo ove dve koje su napisale..
    boze sta je ljudima?
    izgubili su svaki smisao za humor..
    ma meni je taj tvoj nick seksi u datom momentu tako legao na celu pricu, da bih ga sigurno ostavila neko vreme...
    tab je bio genijalan sa zezanjem kad ti ga je ostavio par sati :D
    pusti one tetke sa frigidnom pricom..
    a ti se ponadala bices na spisku zbog nicka seksi :zper:
    ma na ljisu su sve klinci nedostojni ozbiljne verbalne konverzacije..
    salbo to sve za dijalog..
    ma bre, pre neko dan na porukama iva molola andjelka da joj se javi i pitala da li neko zna pod kojim nicom pise..andjellko bio banovan..ja zena od akcije otvorim temu andjelko ivi si hitno potreban, javi se..
    bilo dobro zezanje na temi dok je nisu zatvorili jer je zabranjeno otvaranje tema o drugim forumasima..
    cak se i iva javila u jednom trenutku..
    ma kayem ti, bas je bilo zezanje i da ne poverujes vrelo sa merom!
    iva je drugarica..cak se lik koji nas je prozvao zezao tad..ne znam sta mu treba ovakav post.
    ...nema na cemu divna je boja, kako bih ja volela da mogu to da izvucem ali neceeee....crne vlasi su mi bas crne, a ima ih jos mnogo,
    i ne daju se:dash:
    ...:cmok:
    Sve me ovo podseća na priču o piletu, jagnjetu, jaretu, a onda sve te životinje jednom porastu. Tako i smokvica porasla u smokvu. Ćuti kad bar nije suva...:lol:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top