gost 230618

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Mene ne zanima s kim se ti druzis i da li se druzis sa njim. Ako hoces da odgovoris na mojoj temi normalno, to je ok. Ako neces i to je ok. :)
    Ajd, kad ste tu svi, da dopišem i ja: meni ste svi dobri :) Neću vas razdvajati, barem ne kod mene :ok:
    A tog Deeleeta ne uzimaj za ozbiljno, on je malo iskompleksiran, zato sto je iz Bosne

    :lol:
    Odlicno sam ja njega procenila. Mene on i ne interesuje, ni odkale je ni sta je. Znam samo da je jednom nesto pametovao na ijekavici na nekoj drugoj temi. Nikog ne vredjam, samo kazem svoje misljnje, ako hoce neko da mi odgovori - neka odgovori, ako nece nema potrebe da vredja nekog. Ja shvatam da mnogi svoj ego pune pokusavajuci MENE da dezavusiu ili da mi doskoce, ali ne obracam paznju. On da ima nesto pametno da kaze, on bi otvorio temu. Uostalom, i ne volim da govorim o nevzanim osobama.
    Veoma, jednostavno. Imas tu grupu ljudi, koji misle da sam ja musko. I stvari, vecina njih, a i on me je muvao preko pp, jos dok sam imala nalog Moderna Pevacica. I posto ja ne zelim da se muvam tu sa nekim i sl. Najbolji nacin u nasem drustvu je da nekom prilepis etiketu neke perverzije. Ima neki tip, valjda, koji im je dusu vadio, a zove se Milan. A tog Deeleeta ne uzimaj za ozbiljno, on je malo iskompleksiran, zato sto je iz Bosne. ;)
    HvaJa na bonici i na divnom komentaru. :) Evo, za maloga Bogdana, lepa sličkica:
    1295207516upA7u4.jpg


    Želim ti divan dan.
    Хвала, Император Путин је јачи у вери од многих који јавно не излазе из храмова.:hvala:
    Ма ово сам бануо нешто, нећу дуго.. :) Добро сам, немам неки разлог да се жалим, значи добро сам.. Ти? :)
    Није ни то, истерујем правду, а са гашењем оног иде и овај. ;)
    ma meni su te nazovi reputacije totalno nebitne i nepotrebne ,ne volim kad me ljudi hvale i inace.
    a evo za tebe kako izgleda kada interkontinentalni balisticki projektil oslobodi u svemiru svoje mnogobrojne atomske bojeve glave i njihov povratak na zemlju
    taj avion nije sala imao je preko 300 tona ,trebao je da donese pakao nad amerikom i istovari ogromne kolicine bombi. mogao je da uzlece sa vode ili ledenih polja na arktiku tako je resen problem dometa i povratka ,ovde je slika sa skijama. Ovo je jedna od verzija sa avionom na ledjima ,ovaj avion na vrhu jer ne vidi se na avataru je sluzio za izvidjanje i imao je ramdzet motore a bombarder je imao 5 motora cini mi se isto na vrhu. koroljev je zvao bartinija -uciteljem. toliki je njegov uticaj bio ,nazalost posto nije bio rus uklonjen je iz literature.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top