Strela

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Tek sad sam videla tvoju porukicu. Tu sam mada mora da se desi neka zavrzlama u politici da bi mi teme bile inspirativne za polemiku. A i cesto se uspavam, a zaboravim da iskljucim racunar tako da mi zelena lampica gori bezveze, a nisam tu.
    где је клуб?ко ми обриса чланство из профила?
    Uau..kako to dobro izgleda..hvala Strelice..:heart:
    Sibolika je stvarno dobra..prava vodolija..
    Где си Стрело, друже стари???
    Хех, што се тиче аватаара, да 'простиш, али ја нећу учествовати из простог разлога што сам свестан чињенице да сам СУБЈЕКТИВАН... тако да ... нека буде како други 'оће...
    Jesam, al zamisli, uopste nisam banovana zbog onoga kad sam Vraganu nazvala Bosancherosom, nego zbog onoga kad sam joj napisala da ce se uplasiti svoje "vesele" podsvesti u snu pa da zove Svabova da je teshi...al nema veze, lepo je sto sve to ovako na jednom mestu mogu otkucano videti pa makar u tvom profilu, hehehe...jer ja ovo inache nikada, ali nikada ne bih ponovo otkucalaz:mrgreen:...ovo je samo nevino prepricavanje postovaz:mrgreen: A sada cu ih potamaniti ko bubasvabe, do sada me mrzelo da prijavljujem svakakve njene splachine...vise me ne mrzi.z:mrgreen:
    z:kiss:
    ..nisi trebala..stvarno..zato shto imash zatvoren profil, dakle nije da bilo ko mozhe da dodje da chita..a deo je konverzacije tebe i tvog prijatelja..zamisli da prichash snekim na ulici i odjednom ti neka bualetina uleti u razgovor zato shto se neslazhe sa tim shta tvoj sagovornik pricha i krene neshto da mu preti zato shto on misli tako kako misli..pa bio bi nokaut u prvoj sekundi..bezobrazluk bre..
    ..nije mi bash najjasnije..neko joj je ukrao nik ili je upao na njen nik? i shto ta bilja bojkotuje krstu..vidim ima preko 8.000 postova, a nisam je primetio uopshte?
    To je vise bio izraz skromnosti s moje strane :). Da, mi strelice smo posebne, znas to! Jos kad sam videla da si stavila fotke iz mog omiljenog filma...
    Dobro predpraznički raspoložena:grudvanje:..a na forumu tišina..
    Čini mi se da prošle godine za doček nije bilo tako ili sam zaboravila,davno je bilo...z:lol:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top