jeca.m

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Koji si ti tachno svet?Ja sam se registravao na nekom,ali opet to nije to....Daj link... :D

    P.S.Tnx za aFatar :)
    cao jeco :)

    evo uzivam... dok za koji dan ne pochnem da uzivam 2h manje na dan zbog uchenja. al' to je daleeeko od losheg! ma, i to je uzivanje... ;)

    ne igram te igre (al mozda probam bas). ja uglavnom dohvatim one glomazne i pikam ih offline. :)

    kako si ti? sta radish ovih dana? jesi pronashla filmove za rodj? aauuuu, pa josh "samo" 2 ipo nedelje imash! :mrgreen:
    ne mogu zato sto imam puno sela i sve trebam cesto pregledavati >,<
    *** :P
    a *** nema veze ^^
    p.s. zaboravi te pitati...imas msn? ako imas koji ti je mail ? ;)
    naravno da mogu ;)
    nick mi je Sina i samo igram na rs2,ako vidis nekog Sinu na drugom serveru to nisam ja,samo igram na rs2 ^^
    Nemoj tako o Block Out-u.Bolji su od vecine stranih grupa.Imaju mnogo dobre tekstove.Poslushaj ovu,inahce moja omiljena od njih:


    Koji ti je nik na Travianu,da znam da te ne napadam... :D
    Da, i meni se to jednom desilo.A stvar je to shto nisam provalila zashto mi komp nije funkcionisao, kad ono kabl se nehotichno otkachio:)
    blaah, bio sam ubeđen da Danijel pobeđuje :lol:

    btw, i ja sam se do skoro zamajavao tim browser igicama ali su mi dosadile :)
    moja preporuka - bitefight ;)
    Dosadjuejm se,visim ovde,i tako...Blah...TI? :) Gledao sam OT,jako mi je krivo shto je pobedio Adnan,chak sam 3 puta glasao za Vukashina...:udriglavu: Za Novu godinu nije bilo loshe...'Ocesh josh neku rok grupu da ti preporuchim? :mrgreen:
    Mozhda i fotomontazha, poshto vidim, neko je pomenuo fotomontazhu:think:...I po meni je 300 sec vishe imaginarno nego shto je stvarno:lol:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top