Vesna Ks

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Vesna ... Skijatos , "Grcki smek samo u Grckoj" :(
    Verovao sam ti i pamticu ...

    Neka ti je nebo puno bugenvilea ...
    Draga i poštovana Vesna, beskrajno mi je žao što ste nas napustili.Želim da uputim iskreno saučešće Vašoj porodici, prijateljima, svim članovima ovog foruma koji su redovno čitali Vaše postove, među kojima sam i ja.U početku sam sam pratila Vaše živopisne, iscrpne putopise iz Grčke, a onda sam nažalost otkrila temu Onkologija.Volela bih da ta tema ne postoji,da ljudi ne moraju da se suočavaju sa tim zlom.Potajno sam se divila Vašoj snazi, spremnosti da svima pomognete i da svojoj bolesti nikad ne date težak ton, već kao da je u pitanju grip, tu je, ali proći će, sutra je novi dan. Nema odustajanja.Svesna svega, a želeći da što manje optereti druge.To ne može svako. Kad god sam bila u nekom problemu i tugovala, pomislila sam na Vas i postidela sam se.Kad Vas nema, brinula sam, kao da ste mi rod rodjeni.Užasno me pogodila i rastužila činjenica da više niste sa nama fizički. Duboko sam verovala u pozitivan ishod ove borbe i iz sveg srca navijala za Vas.Nikada Vas neću zaboraviti.
    Nedostajaće te nam Vesna i mnogo više nego li možete zamisliti!!!!
    Ostaje velika praznina na ovoj temi bez Vas i među Vašim forumskim drugarima,ali imali smo tu čast da budemo makar Vaši forumski prijatelji!!!Obećavam da Vaša borba neće biti uzaludna!!!
    POČIVAJTE U MIRU I SA ANĐELIMA!!!! :heart: :heart: :heart: :heart:
    Citajuci tvoje postove shvatila sam da si bila jedna retka osoba koja je uspesno igrala vazne zivotne uloge-biti dobra mama,supruga,prijateljica,cerka,kolega,uspesna u poslu......Malo ko moze to da uspe u zivotu.Vesna pocivaj u miru.
    ne postoje reci koje bi bile primerene ovom trenutku. odlaskom nase drage Vesne ostaje velika praznina kako u srcima njenih najvoljenjih tako i u srcima svih nas ovde okupljenih. Vesna pocivaj u miru i neka te andjeli cuvaju
    poslednji pozdrav osobi koja je svojom plemenitoscu bila inspiracija mnogima
    neki ljudi zaista ne zive uzalud
    Vesna,pocivaj u miru! Pamticemo te svi ovde kao jednog beskrajnog optimistu,mnogima si bila ovde kao uzor,ono tvoje "pobedjujem sve" govori! Nedostajaces nam puno ovde,i zaista mi je zao sto te nisam upoznao kao i mnogima ovde. Svi cemo te se rado secati i tesiti se time da si otisla na neko bolje mesto,meso na kome ne postoji bol,patnja,tuga,bolest. Najiskrenije saucesce porodici nase drage Vesne! :sad2:
    Vesna, draga, svima si nam, na sebi svojsven nacin ulivala hrabrost i optimizam. I verovala sam, beskrajno, da se dobrotom, kojom si zracila - moze pobediti svako zlo. Iako te licno nisam, nazalost upoznala imala sam osecaj da te bolje poznajem od mnogih svojih prijjatelja. Ovo je ogroman gubitak i za nas, na Forumu...
    Najiskrenije saucesce porodici i prijateljima, koji su imali srece da je znaju...
    Odmori se, draga Vesna, konacno od svih patnji i neka andjeli budu sa tobom!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top