natapirana turbo sova

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Evo da se ispravim. :)
    Ovo prije je bila šala, nemoj da se ljutis, obrisi to.

    Не знам, нисам у току одавно, одлучио сам се да ме не занима ко шта ради, бринем само за себе..
    ..jeste, samo sto ce ovo leto krace da mi traje i sto vise necu tako moci, jer se moram vratiti u Bgd zbog mame, ali cu valjda dolazit bar na odmor..:)

    ..kad stizes ovamo, ides li preko neke agencije ili privana rezija? koliko ostajes?
    ...normalno, posebno sto sam ja na moru i sto nisam od onih koje mrzi da ide na plazu, koristim ga maximalno, i onda ni ne zalim ako sam ikako u
    situaciji da kupim kvalitetan, a jos mi drugarica radi u toj prodavnici pa moze i na rate:lol:
    ..sad tamo napisah...kupovala sam ih ovde u jednoj specijalizovanoj radnji, italijanski su, svaki je preziveo po minimum 2 godine svakodnevnog kupanja
    u moru i nije se promenio ni za malo, kad su tako dobri onda ne treba zaliti...posebno sto sam ja neko ko je isao od pocetka do kraja sezone kupanja..
    ...ma ok, ja ionako sad necu kupovati,mozda na nekom snizenju, imam tri komada, a nosim samo jedan:lol:
    sta ces...budala ostane budala..mislim bolestan je covek..ili se pravi lud..mada pre ovo prvo...
    Stvarno se nadam, za dobrobit doticne/doticnog i njene okoline, da se samo zaebava malo...tnx za bonu
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top