Zikica

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ajoooooooooooooooooj :lol:
    pa ja mislim da bi on umrrrrrrrrro :shock: ne smemo Šika da ga nosimo na duuuuuši!A i ko će plaćati suCke troškove...
    no nastavi ti meni one tvoje metode muvanja :lol:
    ja sam plakala ceo dan :cry: ya brojevima i porukamaaaaaaaaaaaaa :cry:
    imam sad neki novi al stari je bio lepšiiiiiiiiiiiiiiii i imo je srculenceeeeeeeeeeeee u uglu ekrana :cry:
    ma dečko...idi breeeeeeeee ja sam NULA od karaktera,rešim ja da mu kažem i znaš kako mi ga nešto bude žao,pogleda me a oči mu ko u jagnjeta pred klanje i prosto nem srca :lol: :confused:
    a taj isti dečko je jednom nas troje letos zaglavio...skače budala po liftu i neki kabl se cimne,a pošto je bilo vode u podrumu,udari struja u vodu i pukne sve :lol: nisu lift popravili 10 dana :lol:
    Ju,zar ti imaš nešto mnogo kose? :lol:
    hahaha pazi ovo,juče ja krenula da raskinem s dečkom,i utom skontam da mi je neko mazno mobilni,i onda u očaju izađem iz stana da pokušam da nešto učinim i zaglavim se u liftuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol:
    žile... srećna ti Nova godina... i želim ti da se već jednom dokopaš ostrvceta...
    pa da se selimo svi zajedno tamo... :mrgreen:
    e kaka si chojek ostavi nesto i za sestru zivotinjo

    srecna ti nova zikoslave i ii da ne buuxas toliko ,izadji nesto umoci ali se i vrati na 4um jer te goldi ne moz be tebe :)
    A tebi sarago cu da pozelim svasta samo da se dovuces de treba a za sada samo Srecna Nova i jos mnogo ovakvih momenata kako su te uvatili na ovom krevetu :lol:
    cuti to neka kafana na magistrali...aaaaajojjjjj,kolko sam ja jela!Dodude sedela sam u agoniji sat vremena dok nije odobren rucak :mrgreen: imali su fotografa,snimatelja,pevacicu koja je OGROMNA,kao da je menjala pol,i to pesma 400 dinara,ali nas bilo mnogo pa smo narucivali :lol: nije se moglo na stolice pa smo igrali medj nekim babama,a onaj snimatelj smarac samo nas prati...snima i dok jedemo :confused: 3put sam se vatala u kolo da pokazem sta sam ucila 2 i po godine :mrgreen: nije bilo lose samo sam isla kuci magistralom da izvetrim i da skinem kalorije od rucka :mrgreen:
    gde nema koga nema,svinjo :D
    idem sad na neki rodjendan tj svadbaricu da jedem,znas kakva sam ushicena :D
    moram se peti na sto i pevati "Kad sam decak bio"...:lol:
    a djez ti?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top