cilence

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • hvala Ti na odgovoru , jedino ne znam kako da kartone malo "prilepim " za stalak . Bojim se da ne slete ?!
    Cile , može pomoć ? Prvo pitanjce : mladenačka torta na stalku svaka posebno - da li torte pravim direktno na stalak ili na tacne prvo . Od čega zavisi ? Ako prvo idu na kartone kako ih " zalepim " da slučajno ne skliznu ? Imam iduće nedelje prvu takvu pa mi malo frka : Drugo pitanjce : čaše koje stavljaš na torte su pretpostavljam pvc , gde ih nabaviš i s čime su one napunjene na torti ? Hvala Ti unapred ! pozić
    Hvala majstorice za takav komentar, od tebe draga mi to jako puno znači. Trudim se da poboljšavam i izgled i kvalitet torti. Mada sam već odavno postala alergična na dobošku, ali na pare koje dobijem za njih, nikad neću biti alergična. Kad su voljni da plate, ja sam voljna da ih uradim.
    cilence danas sam videla sve tvoje torte BRAVO:klap:...varovatno trud,volja,ljubav i puno rada su zasluzni za tvoje prelepe torte...svaka cast!!!:bye:
    Ćao Cilence,

    Vidim da si online pa da te pitam nešto. Praviš ovu Zoja tortu. Kolika ispadne težinski od 10 jaja, prekrivena fondanom. Druga stvar je, može li se ovaj fil kuvati u mikrotalasnoj kao od žumanaca,

    Hvala unapred :)
    Hvala ti Cilence puno, posebno na savetima. :cmok: Ima zamerki ali si ti laf pa nećeš da me sikiraš, no mlada sam ja pa ću ispraviti greške.
    Hvala Cile, jeste da je sunce bio moj neprijatelj taj dan, pa mi je to nauk da crnom cokoladom kad ej oko 30c vise ne dekorisem, ali uspjela sam
    Hvala Cilence. Ja obžavam da radim sa šlagom i ne možeš da zamisliš koliko sam bila srećna kad su mi za ove torte rekli da neće fondan. :)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top