jabajagi

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Pisacu ti kasnije...idem da zavrshim josh neshto shto moram pa begam kuci....budi mi dobra kao shto si mi lepa alkosu jedan :lol:
    :zag: odoh sada....
    cccccccc....i ti se toga pridrzavala 11 godina:roll: :lol:

    :lol: ti nikako bre da se opametish...svake godine si sve gora i gora:mrgreen:;)
    Cuti i to je neshto..joj da mora da je skupa pasta za zube :roll: pa shto ne rece poslala bih ti ja:mrgreen:
    qq crna ti...pa onda mi je jasno shto se josh nisi udala,ko ce te takvu:mrgreen::lol: josh bila i tezak alkos...nikad se ti ne udash a decu nesmem ni da pominjem :lol: ;)
    Druzim se sa propalitetom :lol: ;)
    Smem naravno zashto nebih smela...pa teshko da ce to preci na mene:lol:

    :zag:
    :lol: e bleso jedna...moracu da pocnem ja tebe da hvalim,mozda dobijem josh koji komplimenat :P
    Uh bash ti hvala al ja volim da se seljancim,zashto bih ja bila kao i drugi ;)
    Auh ako ti je zeludac ovakav onda ko zna hocesh li preziveti do sledece godine :lol: ;)

    :zag:
    Pa vidim cak su ti i slova pozelenela od srece :P :lol:

    Uh,sad mi josh samo fale krilca da poletim ;) Hvala :)

    Znala sam...pih jesi ti neka,shto znaci ti gledaj da se opet pojavish sa godinu dana da me pohvalish :lol:

    :zag:
    Ja zloca ma daaaj ;)

    Ma ja to od srece :lol:

    I meni shto svratish ponekad i shto dajesh znak zivota ;) :zag:

    Deshava se to svima nama :)
    :lol: loshe si se trudila ;)

    Drago mi je...kad god imash vremena ti svrati :zag:

    Vazi se :)

    Hvala i ja tebi takodje :D
    Lepo od tebe shto si svratila :)
    Ma to ti napisala josh onaj dan al ti zbrisala :lol:
    :zag: i nadam se da si mi dobro :)
    Ma cuti ono godinama nisam bila i reko ajd da vidim shta ovde "opet" ima i tako recenica po recenica i ostala ja ovde :lol: sad koliko ce to da me drzi videcu :)

    I naravno cim sam doshla reko ajd da pogledam ima li te negde kad ono mucak :(

    Al si me obradovala danas bash bash :zag:
    Joj bre proshle su dobre godine i vratih se ja opet na staro mesto :)

    Ljubim puno i da znash da mi nedostajesh :zag:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top