Alex 777

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Jes'.. Boli te, bre, koj' ce ti msn? Smaranje zivo... Danas sam nesto raspolozena da kucam duge postove :S
    Ne da mi se. 'Bem li mu mater...
    I, molim te, opusti se. Nisam labilna.. Not yet.
    Ali ne, ne mozes da zamislis koliko mi je potreban neko ko me voli (postoji li neko uposte :S), kome je stalo... Da mu kazem sve... Ali ne, ne.. Takva osoba ne postoji, barem ne u mojoj blizini :S
    I onda, kako da budem srecna? :S
    Ne prepoznajem samu sebe..
    A? Sta seres? Ogrebala sam se bila, pa mi je zaraslo, a svrbi me, pa sam se cesala :S
    Zaustavih je, malo.. :S
    Jao, ma, kako da se ne s*****vam? Daj, bre :(
    Tako mi je muka kada znam sve.. Toliko me boli. I nikome i nije stalo :S. To je, u stvari, najgore.. Raskrvarila sam ruku.. nece da mi stane krv :S
    Ma, 'ebes ti msn, kazem, na 4umu te nisam vidjala :S
    ******, osecam se tako.. Prazno.. Hladno.. Drhtim... Uplasena sam, usamljena... Treba mi neko. Ne prepoznajem vise samu sebe. A ni drugi me ne prepoznaju. Zasto jednostavno ne skratiti sebi muke? :S
    Eto, vidi kakva sam.. Valjda sam ja ovakva oduvek, ali tek sada to shvatam, tek sada pokazujem tu stranu svoje licnosti. Izvini sto te smaram. Lose mi je. Ne mogu da se nosim sa ovolikom mrznjom koju cuvam u sebi. Valjda nisam navikla da mrzim. Ali su me povredile te osobe. Jako su me povredile. Ne mogu da verujem nikome vise. Izvini za proseravanje, ne umem da ti drugacije opisem kako se osecam :S
    E meni je podznak u biku i mesec cek moram OMG da kazem xexexe
    Mada nedelujesh mi kao dupli bik, oni su obicno korpulentni i misicavi, da nisi mozda blizanac?
    Jao, pa nista, imam i ja web cameru, i znaci... Imam NEGATIVE na spejsu, i Jonne mi je poslao poruku, ON LICNO, i aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jel smem da si stavim tu recenicu u neki moj blog, na nekom drugom sajtu? :) Jako mi se svidja recenica. :)
    Nekako je ovo jako ljubicasto, jel moze malo da se smanji jacina boje, nevidim jasno, a i da se reci promeni na crnu boju.. ;) Hvala..
    Ima me na MSNu :S ... samo mozda samo veceras nisam bio , evo idem sada ... 8) :-o :o
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top