*Dragonfly*

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Joj nažalost nemam pojma :( Ne znam čak ni da ima to kod nas. Znam da sam jednom u BG-u videla, u prolazu.
    Super za nakit! I ja planiram da se bacim u pravljenje nakita u steampunk stilu - nadam se da ću na Najlonu i antikvarnicama pronaći raznorazne šrafiće, mehanizme i stare medaljone.
    Potrudiću se da ti saznam za hobi radnjicu pošto često obilazim Ženski Bazar u CK13. Možeš i ti da navratiš kad bude pa da porazgovaraš sa onim devojkama koje prodaju nakit, sigurno bi ti rado pomogle:)
    Evo mene, sa malim zakašnjenjem:)
    Vidiš nije mi palo na pamet da ih perem u mašini ( imam loše iskustvo nakon što mi je majka ubacila starke u itsu) :(
    Ali mogla bih da pokušam pošto ručno ne pomaže, čak ni uz namakanje u omekšivaču .

    Za sada imam samo one lepe marin prugaste koje imaš i ti i nosim ih uglavnom sa crvenim pertlicama ali bacila sam oko na ove crveno bele, samo da ih nađem..
    x271237294914377347_1.jpg

    U julu ću u Zagreb pa ću verovatno tamo da pazarim i neke jednobojne i ove - ako nađem- pošto nekako verujem da je bolji izbor tamo nego u Boreliju :)

    Jao mislim da si mi rekla za te čizmice , mnogo mi se sviđa ideja!
    ja sam fino,
    mada napeto i nervozno jer imam dosta obaveza,
    a nemam volje uopšte da obavim to.
    a imam i alergiju na polen, a sad je proleće,
    sve cveta, ne znam kako ću da se izborim sa tim, ali daću sve od sebe.


    grlim te snažno
    Malecka, sada mi je palo na pamet da te pitam nešto što me muči odavno..
    Imaju li tvoje lepe Borovo prugaste patikice onako..karakterističan miris.
    Juče pričah sa jednom devojkom u jednobojnim , belim i za razliku od mojih njene nemaju miris uopšte..
    Pa sam se sada utripovala da sam kupila neke s greškom :(
    Ali koliko se sećam sve u radnji su tako mirisale.D
    Šteta..ova devojka je baš mogla da bude ti. Imala je Startasice bele...i divnu torbicu koja me podsetila na tebe...Baš neobično, svaki komad na njoj je bio kao svi oni lepi vintage komadi koje ovde kačiš:)
    Ali dobro da znam...da te imam na oku i dalje :*
    Videh danas jednu devojku u 7ici
    i pomislih kako bi to mogla biti ti.
    Šanse su male ali....ili ?
    Toliko bih volela da više kačiš fotografija.
    Tvoje je oko precizno, krhko, emotivno.
    Oseća ono što blica.
    :heart:
    Prugice prugice, znam sve. I meni su vrlo drage. kao i tufnice:)
    Ova majičica mi je predivna..ponajviše zbog te divne plave nijanse plave u kombinaciji sa sivom - tako opuštajuće!
    Beirut.jpg


    Nisam uopšte videla da si me dozivala :cry:
    Desi mi se ponekad da ako me nema neko vreme pa se nakupi postova ne pregledam baš sve...ali sada ću odmah na search da tražim :****
    Hehe, i ja jedva čekam izveštaj sa sajma! :D :lol:

    Imaš jako lep ukus i osoba si od stila, baš.

    A i znaš da odabereš lepo i kvalitetno, što na oko, što pod rukom.

    Svaka ti čast! :)
    Drago mi je :)

    Hvala na lepim recima, znace mi :) I ja se nadam, najiskrenije...:)
    Ne, u Jagodinu, ali cu mozda skoknuti do Bg-a
    Perfume is mine! :twisted:

    :lol:

    Hej, samo da znaš, rekla sam i Moon, od 19-og u Laguni 200 naslova na akciji - 4 za 999 din.
    Hehe, pa da, dešava mi se često da navučem ljude na neke umiljate reći i izraze, a i na neke moje neartikulisane zvuke. :lol:

    Okej, idi, pa mi javi utiske, pliz. Baš me zanima tvoja ocena.

    Ja sam se zaljubila u njega i samo da mi je da ga prisvojim, pa da živim od njega, vode i vazduha!

    Da bar imam taj novac, al' nemam.

    Ma, mora biti moj, makar ga ukrala! :lol:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top