-Northerian-

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ma, pretpostavljam da ako avangarda služi za otkrivanje prostora za nastanak novih pravaca - onda nema toliko toga lošeg u njoj... mada iskreno pomalo brkam razliku između avangarde i nadrealizma..

    Ma i realizam je kul... čoveče - Dostojevski :D
    haha, šta fali avangardi.. ako je kvalitet, naravno :lol:
    Ma zagazio je on u gomilu stvari :mrgreen:
    Znam kako ti je, tako se meni desilo za nastup Orthodox Celtsaaaaaa :rida: Pitao sam 90% ljudi koje poznajem idu li na OC, niko blage veze o kome ja pricam...
    Eh, ebiga onda, mislio sam da ti posaljem neke pjesmilice, ali nista sad, samo bih izgubio vrijeme :P
    Je l' i cuo za Gerija Jourofskog? Covek je sjajan, drzi predavanja po Americi srednjoskolcima i studentima. Zbog njega je moj drug postao vegan, a i ja cu...
    Bratee, jes da je pjesma vrh, ali si je kacio jedno 15 puta :lol:
    Nego, mozes ti da podneses rep? :D
    Drugarica moje drugarice...

    U istom je fazonu kao i ti... Samo nzm za zmajeve i nordijsku kulturu...
    Pa ja volim takvu muziku... Nzm zasto... Ali i od Sonate najvise volim Shy, Tallulah, The Misery...
    A znam, pesma se zove Whats up people :lol:

    Sumnjam da bi mu ga Dostojevski dao i u snu :mrgreen:
    Naravno da si zgotivio...

    Niko nije imun na šarm Japana, samo ako hoće da pročita po nešto o njemu...
    Šta ima novo u svetu zmajeva, vilenjaka i magije?

    Neko novo zlo koje treba pobediti?

    Znaj da je jedan anime heroj spreman da pomogne svojim knjigama smrti i jutsuima i bankaima... XD
    Ljuta guja sve pamti :lol:

    Ma da, kapiram, a da ti pričam kako se izvukla jedna likuša: Imala 3 na vežbama a kad ju je žika pitao ona mu rekla da je imala 4 - on joj odma dao 10 :lol:

    Ma de u junu, nema šanse da dam 4 ispita u jednom mesecu... :lol:
    Fazon ja bih voleo i da dam 3/4 bilo bi vrhunski, sad videćemo sve zavisi kako naštrebam za kolokvijum kod bovana..
    A za integracije znam... kod rakića beše? :D Čuo sam da te baja samo pita jel si učio ako kažeš da jesi odma ti da 10, ako nisi onda kao 9 ili tako nešto :lol:
    Mada knjiga ima 270 str pa je laganica enivej :P
    Pa nešto si pričao kao moraš da zagreješ stolicu i to.. .Mada malo više ja sprdam :P

    Do jaja matori, ne može svkao da se pohvali sa visokom ocenom iz rimskog.. Znam lika 3. godina, ima sve desetke i devetke, osim iz rimskog iz kog ima 7 ;)
    A što se tiče dodatnog, infoa, nije ni čudo što se zadivio čovek
    A dobar je Žika, samo što ima duple standarde povremeno, a vamo izigrava neku pravednost :lol:

    Inače, realno, malo se organizuješ naštrebaš to, taman ima vremena do juna, i eto budžeta :D

    Pih, bole te uvo, ja štrebam za ispit, onda bleja par dana, onda štrebanje za kolokvijume, onda opet bleja, a onda - Hell :lol:
    Nego pričaj kako bilo kod žike? :lol:
    Šta si se bio ufitiljio ko pizdica vamo, a tamo pokidao, nemoj to da radiš, to je odlika štrebera :P
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top