Sleepyhead

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ček da se pogledam u ogledalo :lol:

    Ajde, frljaćemo se pesmama xD

    Nisam probao bundevu, ali ih prezirem uopšte kao jestivo bilje xD
    A što se tiče slatkiša, pa dobro, jedem i BUREKE xD
    Jeste ako si Sleepyhead :huh:

    Šta da ti kažem osim:
    :evil:

    Pita sa jabukama :heart:
    Pita sa višnjama :heart: :heart:
    Jedva čekam da rode ove višnje iza kuće pa da keva krene da ih štanca(pite) :lol:

    a kupusara, bundevara i krompiruša :bljak:
    Uživaću u samom progresu toga ^_^
    Uh, ovo je divno :D
    Mada nije moj tip :P

    Pa što je pojede onda, crno dete :O

    Ili krmak :lol:
    :eek:
    Ne voliš burek?
    Dobro ni ja ga ne volim nešto preterano(ne bih mogao svaki dan, ali kada se zaželim onda je užitak) osim pizza bureka, koji mogu da tamanim svakodnevno xD
    Ubode ga :rumenko: Mada ima još :lol:
    A na šta si ti slaba? :P

    To je to, treba prestati dok buđava salama ne izađe iz organizma xD

    Pa msm ,za šta me smatraš, nisam krmača pa da jedem sat vremena :lol:
    Mada sam juče odugovlačio onaj burek poduže :mrgreen:
    Uh, samo da kažem da si me kupila sa ovom pesmom :heart:
    Evo da uzvratim :cmok:
    A ja ću čuvati tebe :P

    Možda bi trebalo da prestanemo, ne želim da mi se srodna duša razboli xD

    :OOO
    Pa msm, moram nekako da popunim rupu od 40 min, pored jedenja :lol:
    Jaooo, pa kad pomaže ovako divnom biću kao što sam ja, moraće da krene da pomaže i još divnijem biću poput tebe :heart:

    Dobro, sad mi je već muka
    :lol:

    Sad sam na faksu, pa ne mogu da čujem, niti da linkujem išta, ali znam da je u pitanju nešto divno, a u to ću se uveriti kasnije :heart:
    Ono, rećiću mu da se smiluje i na tebe, jer samo pomagati meni-nema svrhe :P

    E puši ga za pesmu, neću više ništa da ti linkujem :ljutko:

    :lol:
    Pazi, ja kad sam istraživao nešto o svom imenu, našao sam da na hebrejskom znači Bog mi pomaže, moj bog je pomogao, nešto na tu foru :lol:

    A toooo :lol:
    Boleštija ***
    Ima i ona scena gde jedan deo orgulja izgleda baš onako nalik falusu :lol: (očigledno te orgulje behu namenjene orgijama :mrgreen:

    Naravno, a kad ljubav smori, e ONDA dolazi debata i te fore :P

    Nego zaštitnice moja, moramo se i naspavati da bismo nastavili da uživamo u svemu, pa te u skladu s time sada napuštam :lol:
    Sleep tight :heart:

    Drago mi je da je druga polovina moje duše tako jaka :lol: Sad moram da se trudim, da ne ispadnem slabiji :lol:

    Erekcija u maloj sireni?? :eek:
    đe to nađe?
    Pa nije, ali je takođe fin način za upoznavanje seksualnosti, samo što su to samo drugi obični ljudi, a ne nekakve heroine.. I neću da debatujem dalje o ovome, nije da preterano zastupam taj stav :P
    A ček. šta je sada sa svim tim vrlinama? :P

    Ma daj, nisi gledala one conspiracy theories videe? :lol:
    Kao subliminal messages and sexuality in Disney, i tako to?
    Msm nije da ću da se oslanjam na to, već, šta znam... u suštini, dosta glavnih likova,likuša, nosi bukvalno jedino donji veš... (aladinova ženska, mala sirena itd ..)
    Ono nije u velikim dozama, ali maloj deci velike doze i nisu potrebne xD
    Ček bre, pa samo to te interesuje od svega što sam nabrojao, ccc :ljutko:
    Kinda :P
    Eh, sad me podseti i na igru zvanu "sakrivanje od sakrivanja" koju sam sa burazerom igrao po podrumima :lol:
    A jesmo bili debili kao klinci, moram priznati :mrgreen:
    Pa nije nešto spec popularan, a što se tiče diznijevih crtaća, iskreno, mogu da ih pljuju koliko hoće, ali ti crtaći odlično oblikuju psihu malog deteta(barem oni stariji). Upoznaju ga sa lepotom, idejom moralnosti, solidarnosti, seksualnosti(zbog čega ih kritikuju) i ostalih vrlina.. Nego da ne *****m dalje :mrgreen:
    Nebitno je. :heart:
    E kad smo već kod drveća, uvek je tu bio jedan drug koji je bio stariji, i uvek bi nas jurio da nas muči, a mi se popnemo na drvo, a on ne zna, a mi onda krenemo da ga džaramo onim granama ,a on izgoreo :D
    Evo iz prve ruke :flert:

    Pogledaj top comments, o tome ti pričam :lol:
    Msm, sada niej strašan, ali ostaje utisak da je itekako čudan xD
    njena reakcija je u fazonu: nisam dostojna toga
    watafak
    pomislih, oukej, znam da joj je njena mentalno poremećena keva sjebala samopouzdanje i učinila i nju pomalo nestabilnom al opet.. pretera ga :D
    Ma, samo zajebavaj, ali poverenje se ne vraćaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Što, ja sam baš voleo... mada keva i nije :lol: A između dve vatre, je takođe bila kul igra, mada najjače su žmurke ipak.... E to je bila najprljavija igra... krili bismo se po mestima gde ni mrtvi četnici ne bi zalazili :lol:

    Ma nebitno, sve u svemu, posle sam dobio fobiju od kazana u kojima bi kuvali rublje na selu xD
    To onda objašnjava onaj osećaj prebijene mačke tokom ostatka dana :lol:
    Nadam se da si u pravu :P
    Ne, nema šanse, mnogo mi dosadan film nešto :lol:
    A detinjstvo je u gađanju blatom, oblikovanju predmeta od iskopane gline, valjanja u pokošenoj travi, tuče sa drugom decom :mrgreen:
    E meni je strašan crtani,kada sam bio mali, bio onaj "Crni kazan" se zove valjda... xD
    hah, barem se donekle potrudio, mada je sa neta i mogao da nađe bolje :mrgreen:
    Al opet je bolje kad sam napišeš, pa kako god ispalo, više će se ceniti xD
    Kao što je ona cenila moje pesme koje sam otkinuo iz sveske gotovo nesvesno i dao joj.. a to su bile baš bedne verzije, ali šta da očekuje kad mi je ta ideja pala na pamet u busu, 30 sekundi od moje stanice
    Bio sam u fazonu: otvaram ranac, vadim rhyme-book, čupam dva lista, pružam joj uz reči: ovo je za tebe, ajd' vidimo se

    i silazim :mrgreen:
    kao najveći retard xD
    Pa te situacije obično uslede nakon ovih prvih, zar ne? :lol:
    Osećam da sam ispao teški tantus, al ae :lol:
    Jao, msm da sam se sad ja taj koji se otopio :rumenko:
    Kažem ti, nope.. mada sam gledao neki crtani film sa nekom ledenom kraljicom koja zagorčava život nekoj deci ili životinjama, koji behu ne sećam se tačno :mrgreen:
    Timotea, jes'..al to je ime koje sam joj ja udenuo.. nešto kao alter-ego, stvaralački prvenstveno jer sam to ime koristio u svojim (remek) delima o njoj i njoj posvećenim :mrgreen:
    Kako god, iako je sve to veoma teško podneti i veoma destruktivno, meni drugarica reče da nju koristim dokle mogu, barem za inspiraciju jer sam po njenim rečima napisao najlepšu pesmu ikad xD
    Samoj Timotei nisam dao... možda nekad :D
    Ali, izgleda da je ona moja muza xD
    Ma i meni se dešavaju takve faze.. evo danas sam bio umoran na početku dana, a onda odjednom, kao da sam se naspavao, a nisam ništa spec uradio xD
    Hm, pokušavam da dokučim "pravi" kontekst ovoga, ali mi nešto ne ide :O
    Ej, nemoj da tražiš izgovore u meni... Znaš da se to krije u tebi :P Inače, ja sam slušao danas predavanja, mada sumnjam da ti znači :rumenko:

    Ne, uvek me je nervirao taj film, mislim da bih umro da sam ga odgledao :mrgreen:
    Bogami, radije ću biti beli medved bačen u okove na tropskom ostrvu nego zaljubljen muškarac. :mrgreen:
    Naravno da je malo :D
    Ali pošto si se naspavala za mene, već se osećam odmornije :D
    Pa ja kad god se čujem sa tobom ti propustila predavanje... vidim ja biće čovek od tebe :P
    aaaa, ne? :lol:
    Spavao sam 5 i po sati, pa zbog toga xD
    hijaoooooo toplo mi nešto oko srca :lol: a i ovako je upeklo nešto ovih dana xD
    DANAS sam bio divan(i to samo po podne)... zato je sutra dan kada nisam :evil:
    Ali drago mi je da misliš tako :P
    ***, šta ćeš, i ja sam užasan sometimes... A sutra se spremam da budem takav :evil:
    Haha.. so easy xD

    Jeste to je to :D
    Nikad izvini lajv, realno :lol:
    Dobro, barem blizu tome :mrgreen:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top