unchi

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Gotovo,sve sam zavrsila danas....:D
    A ti?
    Cimni me sutra,opet nisam memorisala br.....
    :heart:
    Cujemo se sutra....deo stana sam spremila danas,tako da za sutra imam malo,pa mogu da pricam....:lol:
    Uh draga,ne zavidim....ja sam sva nikakva jos da moram da radim mislim da bih poludela.....
    Ma ne znam sta mi je,raspolozenje 0.....
    Aj zirafu da zavrsis do 12,pa da se naspavas za sutra....:)
    EEpa hvala vidimo se valjda sledece nedelje pa cu da castim draga, ocekujem tebe i Dacu obavezno nema vrdanja cak sam i torte za sl nedelju smanjila na minimum
    Hvala ....ja sam htela da napravim samo kao da je navucena oko torte satenska traka...bez masne i vezivanja..ako je to moguce...
    Draga,samo da se javnem.....ovde je bas lepo....Ali jedva cekam kuci.....z:mrgreen:........kako vi izdrzavate?je l sve ok sa isporukom?
    hocu,htela ja danas da te zovem ali dok smo stigli iz bg,pa po decu....prosao ceo dan....zovem te sutra...:)
    ne mogu niti zamisliti kako izgleda izvanredno stanje:(,
    pa kako ljudi na posao?
    Meni je dovoljno što je hladno i da po toj zimi moram na posao,još da se moram probijat kroz snježne nanose....
    :))) nije još otišao skroz,ali ga je sve manje:)
    I dalje su debeli minusi:)
    Na vijestima sam čula da je vas zatrpalo,zato fino domeka pod dekicu i uživancija;)
    Hehe... Jeste!
    Ja uvek kažem da se najlepše i najbolje stvari rade iz ljubavi...
    Baš sam uživala! :)
    Pa delijasever je rekla da ce castiti kolacima ako joj uspe torta,a nista ne pominje...:D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top