maksifor

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ne spavam, ovih dana spremam prijemni za fax, pa mi se ritam života načisto izmenio.
    Ja ta filozofiranja spuštam na niži nivo, na nivo mene kao pojedinca, koji ima takva i takva razmišljanja i osećanja.
    Najozbiljnije ti kažem. Naidju i meni tako trenuci kada razmišljam onako filozofski... Ali me to redovno baci u depresiju. Jer takav pogled na stvari može jedino da ih predstavi ružnije, nikako lepše.
    Ti se sigurno nećeš u životu baviti nekim uobičajenim stvarima,
    jer već sada kao mala imaš velike filozofske misli.
    aaa pretpostavljam di je to u bgd-u...
    ne smarash.. u zadnje svi razglabaju o pirsinzima... blah.. ne bih bushila...
    reko' samo bih uho istetovirala, al me strah... a i samo bi jednoj osobi dopustila da mi to uradi...al nije bash pouzdan :mrgreen:
    znash kako, per lei je skoro otvoren... a u br znam druga chiji su drugovi probijali tamo obrvu... sigurnije je tj iskusniji su... jer ipak... srela sam curu kojoj su pogodili zivac te joj je pao kapak... tako da nemoj kod bilo koga da idesh... i razmisli malo...
    i skupi pare ;p
    imash u ~per lei~ u HN i u baru al' ne znam gdje tachno, rek'o drug da ce mi provjeriti.... jedna drugarica se bushi pa trebamo ici... u hn valjda.... blize je..

    imam br od per lei ako hocesh..
    xen r, ako je ona na koju mislim... ona ne ide s nama na odmor... mislim ide u nashe odjeljenje i tako nekad dodje do nas... al nije da se druzimo... bar se ja ne druzim s njom..

    p' shta je smijeshno? Bila sam ljubichasta... no ne mogu vishe tu boju naci ):

    na'vataj zeki pa zajedno dodjite... nece smetati..
    mi volimo da se druzimo...
    kah kah a i ja planiram da sutra spopadnem malog chovjeka [ako bude prilike za to] i da mu kazem da nije u redu shto ga ne poznajem a cijele godine se zezam na njegov rachun:rotf:

    p.s. aaaaa, znash filipa? to mi je mladji brat inache :mrgreen:
    krvno nije, al' ko da jeste...:heart:
    p' kad je vishnja bitnija :mrgreen:
    dakle reche meni zeljka da ti je rekla da obratish paznju na jedno ljubichasto stvorenje... al ta budala stalno mijenja boje kose... trenutno je neshto crvenkasto... ex ljubichasta :P

    ah da.. vjerovatno si shvatila vec... dvije dushe, jedno tijelo... iliti dva nika jedan komp:rotf:
    malo ljudi na forumu zna ko je Vishnja zapravo :mrgreen:

    p.s. a da sam iz tivta, jesam.. ali i iz kotora.. da sam kad lagala, nisam... :nono:
    :shock: pitala si za Vishnju, a za mene nisi :P
    c c c c
    rekla nam je zeki danas posle shkole...
    pretpostavila sam da ce ti maja i danica prve pasti na pamet... one izgledaju tako rokerski :mrgreen:
    :rotf:
    odoh spavati... logika cheka...
    green dush'ce divno shto mislish na mene... :*
    kupicu ti chokoladu :mrgreen:
    ne, ne domaci s pavlakom :rotf:
    e, a zeki ce se prosto odusheviti....
    aj' s nama na odmor...
    jelena smoru, idi spavaj... logika sutra... budalo jedna... :P
    tivat (;
    ah ah.. mali chovjek je novi simbol nashe sekte...
    e, pazi.. chak postoji... sjecash se... oni prije nisu postojali...
    inache u prvom srednje smo osnovale sektu.. da, da... ljudi su nam kupovali chokoladice..
    ko bi rek'o... x)
    ko zaljubljen?
    nisi valjda na mene mislila :rotf:
    bitnost postojanja malog chovjeka nema veze sa ljubavi...
    al' lijepo je shto postoji.... mali chovjek... ne ljubav..
    mislim.. ta dva pojma su totalno odvojena...
    di ih spoji :eek:
    znash kako... nas 5-6 cura je sa zeki na odmoru...
    dodushe jedan dan smo bash nas dvije buljile u tebe.. dok sam joj objashnjavala kako te "znam" i to da zelim da te vidim... onda je ona rekla... 'pa eno je preko puta nas'..
    i tako je to trajalo dok nam mali chovjek nije privukao pogled :rotf:
    joj shto ga volim :mrgreen:
    e, da... zayebi asocijacije... mali chovjek je mali chovjek... srednja pomorska shkola je nula bez njega :mrgreen:
    heheh mala zeljka i ja se stalno vracamo kuci zajedno pa upamtih...
    to je ta intimna prijateljica :mrgreen: samo joj nemoj reci da je i ovako tako zovem... :P
    reche da ljudi mogu svashta pomisliti... tako nemoj sad svashta da mislish! lol
    ak' te sretnem... al' ako kojim sluchajem na odmoru chujesh stvorenje koje pri izlasku iz shkole komentarishe neshto tipa "ah gdje je moj mali chovjek?" ili "ah eno ga moj mali chovjek" bice ti sve jasno ;PpppPp
    i pusti ovu budalu, lupa gluposti...
    dodushe... petkom pet, chetvrtkom sedam chasova bjeshe? :mrgreen:

    [da ne bude zabune oko ovog malog chovjeka... nit' je moj nit je chovjek :rotf: awh kako volim da zezam tog lika :whistling:]
    jesi sigurna da zelish da ti se to stvorenje javi... ne igraj se...
    ja je znam cijelog zivota.... i zalim zbog toga :mrgreen:
    daj da ne budem manijak neki :mrgreen:
    vidjeh te na odmoru proshle sedmice, al' mi moja intimna prijateljica zabrani da ti se javim... ljubomorna je malo, znash..:rotf:
    nego ovaj... reche mi da ti se ne javim iz razloga shto je u javnosti nazivam intimnom prijateljicom pa da kojim sluchajem ne uzmesh to za ozbiljno.. ;)
    i pozelish postati moja intimna prijateljica :rotf:
    shalim se naravno....
    ne ostavljam takve podatke na net-u ;pPpp
    ozbiljno.
    saznacu ja ko si pa cu skochiti na tebe.... imam jednu intimnu prijateljicu u prvom razredu [ti si prvi ako sam dobro shvatila?]... dodushe to mawecno stvorenje je poprilichno pogubljeno...al volem je :trep_trep: muahaha I will find you...
    e odoh da uchim... stvarno...
    poz
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top