gost 8170

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • И после ти реци како ја не знам шта ваља :P
    Ovako. Vernik je onaj ko istinski veruje, nada se spasenju, trudi se da bude bolji u skladu za Bozijim zapovestima...A religiozan je onaj koji ide stalno u crkvu, posti svaki post, posti svaku sredu i petak, pricescuje se stalno, ispoveda isto...
    Ja sam ovo prvo a religiozna koliko mogu jer ne postim svaku sredu i petak i ne idem toliko cesto u crkvu koliko smatram da bi trebalo jer nisam bas u mogucnosti pogotovu zimi...
    Ja sam vise vernik nego sto sam mnogo religiozna. To se ipak razlikuje.
    Uvek sam za kvalitetnu konverzaciju i naravno da volim da razmisljam, kao i ti, eto.z:)z:)z:)
    11 kvadratića...full...

    Svaki novi kvadratić zasvetli na svakih 100 poena, a svetliji na 200... za sve preko toga idu poeni, al' nema više kvadratića...:D - imam 3400 poena...
    Sad...kad bi znao kako da ti prikažem svaki poen koji mi je dat i komentar (tih što su mi ga dali) zašto mi je dat, bilo bi ti jasno...
    Ovako, sve što kažem ispašće kao da se hvališem, a to je - što bi rekli - degutantno...
    Mada sam se s nekim forumašicama čašćavao...ono - ja tebi ti meni...
    Svrati do svaštare, na ljis-u...tamo su skoro svi u fulu...
    Па шта знам... ја сам ипак мишљења да неће направити толику грешку као када би узео ову Кордобу или не дај Боже овог Авеа... ипак сутра кад буде продавао Пола узеће више лове него за Хјундаји иако ће га сада узети са више опреме... ако бих тако размишљао и ја бих узео Пола, али ми се и30 много свиђа :)
    Ahahahahahahahahahaha :lol:
    "Ali to vam sve pise u mojoj knjizi koju ja nisam pisao, vec programirao"
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top