Forma_Ideale

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hm, ja ga unesem u tekst putem copy/paste. :mrgreen:
    Znam da se na fejsbuku ukuca ovo <3 i kad se pošalje poruka ispadne to srce;
    uvek ga imam negde pa ga prekopiram. :D
    Hvala puno. ;)
    Znače mi te reči, zaista. :)
    Ubola si srž - samosvest i smelost - ta dva mi uvek nedostaju.
    I hvala puno na poklončiću - divna sličica. ♥

    Drago mi je, Marina; ja sam Milica. z:D
    Jaoj, divna slika. :D

    Ne znam šta bih ti mogla poželeti za Novu godinu a da ne bude ono opšte „sve najlepše“.
    Nekako, imam utisak da snažno vladaš svojim željama i da ih ispunjavaš... ;)
    No, ipak ću podleći konvencijama rečima „srećna Nova godina i sve najlepše“ :)
    Da,opet sam na odvikavanju...:)

    Valjda je to za stalno,nadam se da ga necu i treci put praviti:hahaha::neutral:
    Sama se spremam...A ruski planira nas 10-tak...:)

    U,instruktorka aerobika-fino,fino..:) Najlepse je kad se bavis onim sto volis.
    Da,stvarno dugo nismo "pricale"..":neutral: ma tu sam ja,ubi me skola i ucenje,zbog faksa,pa slabije svracam ovde..Ali sam se zato ''zarazila'' fejsom potpuno,uzas jedan.:roll:

    Sta ima novo kod tebe?:)
    Вратићу црно маче на аватар, за пар дана. :D
    Анимација је сјајна, морам је некако смањити. :confused:
    Hihih. :D
    I meni se sviđa mačence. Volim mačke. :)
    U stvari to je animacija, ali ne može da se stavi na avatar jer je veća nego što treba.

    avatar_12341.gif


    Volim zelenu boju a ta svetla se baš uklopila. :D

    Meni se kao i uvek sviđa tvoja profilna slika i dekor profila. :)
    To se i podrazumeva. ;)
    Zaboravih da ti napisem da mi se mnoooogo svidja tvoj avatar, kao i uvek.:ok::D
    Za sve je kriva Svastaraz:). Tu su svi odgovori na temu jedna do pet reci, pa se nakupi..:aha: Pozdravljam tez:dm:z:gs::cao:
    Ijao, predivna profilna slika! :D

    Da, baš su slatki smajlići - krupni i neobični.
    Inače, zanimljiv forum, ima svega i svačega za download. :)
    Дивно... :)
    И ја сам оптимистична ових дана. :)

    Има слика из прошлог албума а и има неких нових.
    Имам у плану да направим још један са уметничким, црно-белим фотографијама.

    Иначе, што се тиче смајлија - ја највише волим те обичне, жуте.
    Највише користим ове: :D :confused: :neutral: :eek:
    У суштини ти смајлићи су заиста корисни при писању порука... Помажу да се њена суштина боље схвати, ипак писана реч може да се протумачи на различите начине, а смајлићи дођу попут замене за интонацију или гестове. :)

    Иначе, овог баш не волим и никад га нисам користила > :dash:
    Остали ми не сметају.

    Да и такође не волим када неко стави више од два-три смајлића. :confused:
    Zahvaljujem. :)

    Dobro sam, hvala na pitanju i pored nesnosne, hronične glavobolje...
    E, ja sam ovih dana svoje misli preusmerila sa apstraktnih na konkretne stvari - što će reći na fakultet i na ljude oko mene.
    Strašno sam se ulenjila proteklih par meseci i vratila sam se nekim lošim navikama, tako da nastojim da to promenim - lagano i detaljno, na evolutivan način. :)

    Kako je kod tebe?
    Профил, слика, аватар - увек естетски савршено и стилски усклађено. ;)
    Al smo u manjini,što se rasprave o intervjuima tiče....;)odlično si sve obrazložila,slažem se u potpunosti.
    Haha, ne da sam poranila, nego sam od 4h to jutro bila budna - zakuntala u 19.30h :mrgreen:
    Umor sustiže polako... :)
    Imali smo crtanje po živom modelu, mapu radova, test opšte kulture i razgovor sa komisijom. + bodovi iz škole (20 b. max)
    A, ti, studiraš nešto ili si već završila?
    Malo eksperimentišem sa slovima...;) Kako si ti? Jel ubija pomalo ovo tmurno vreme? Ja volim zimu samo zbog toga sto posle nje dolazi najlepse godisnje doba....
    E,samo ćeš mi objasniti koja ti je inspiracija za avatare,svi tvoji avatari mi deluju nekako povezani....to mi je već neko vreme baš ineteresantno:)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top