gibica

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Postovani, cekam vec 2 dana da mi se post, cetvrti po redu, objavi. Ne znam ni zasto treba da cekam na objavljivanje cetvrtog posta niti zasto to toliko dugo traje. U pitanju je tema Dobar beogradski frizer. Pisala sam moderatoru tog dela, ali prvo mi nije odgovoreno na poruku, a sada vise kao ne moze ni da prima privatne poruke.
    Molim vas, ima li ovde neko da radi? Pozdrav!
    moj tekst objavljen kao komentar na izjavu moderatora:

    Ovo je javni forum a ne propagandna strana za TWC ili bilo koga drugog.
    Nemas prava da ogranicavas ljude da daju svoje komentare ako ne vredjaju odnosno psuju uvredljivim recima druge.
    Kome se ne svidja da cuje kritike na svoj rad i na svoje izjave nek se ne oglasava, nek otvori sopstveni sajt i na njemu svoj privatni forum pa nek tamo onda pravi jednoumlje. U protivnom slobodno mozete uvesti racun za marketinske usluge na forumu jer ce se ubuduce oglasavati na ovakvim stranama cisto u reklamne svrhe...
    Sledeci put kad mi obrises post a ne dokumentujes gde sam to psovao ili koristio nedozvoljene reci podnecu prijavu protiv tebe i traziti da se uklonis kao moderator jer je ocigledno da se tvoj rad svodi na cuvanje nedodirljivosti osnivaca ove teme..
    Ponavljam forum je javan i nije nicija privatna svojina kome se ne svidja nek se ne oglasava na njemu
    Obavestenje o prekrsaju

    Poštovani,
    Napravili ste prekršaj na forumu!
    Razlog: Ometanje rada moderatora/foruma
    -------
    Ometanje rada moderatora/foruma
    -------

    Ovaj prekršaj, vredan 1 poen(a), može rezultovati ograničenjem pristupa sve dok ne istekne. Ozbiljni prekršaji nikada ne ističu.

    Problematičan tekst:
    http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=20658939
    Citat Original postavio talenatsatribina Pogledaj poruku
    E dobro...ispucali ste se...više nema....
    ubuduće će svaki post koji sadrži lično prepucavanje biti brisan....
    ko što neko reče,ili se prepucavajtena pp ili slede kazne...i brisanje naravno....
    Molim opomenite moderatora na temi borilacke vestine / Tradicionalni WIng Chun. Redovno brise sve postove koji se odnose na bilo kakav prigovor prema radu i izjavama osnivaca teme.
    Da li je ovaj Forum javan i otvoren za sve ili treba da sluzi da se pojedinci reklamiraju bez prava komentara ostalih ucesnika.
    Moderator je opomenut vise puta od ucesnika foruma na brisanja komentara koji su po pravilima foruma.
    Za 2 dana obrisana su mi 4 posta, kad sam upozorio moderatora na nedolicno ponasanje obrisani su mi postovi i poslata mi opomena.
    Saljem opomenu i tekst zbog kog sam opomenut koji je takodje obrisan pa procenite dal je prekrsaj
    Da li biti moderator znaci maltretirati ostale ucesnike foruma-ako ne mozemo slobodno da pisemo koja je svrha ovog foruma..onda ga slobodno ugasite.
    Unapred zahvaljujem a pomenuti tekstovi slede u sledecem pismu:
    Obecala sam da cu kad knjige izadju podeliti radost i sa tobom...
    Moje knjige su izasle...

    knjiga081.jpg


    A ja zelim jos jednom da ti se zahvalim za sve sto si ucinio kad mi je bilo tesko...
    Majstore!
    Dobro radiš svoj posao svaka čast,predložiću te za nagradu kod nadležnih :D
    :ok:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top