Ana-Anci

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Heej... Šta je bilo na kraju, šta si upisala...?
    P. S. Žao mi je zbog Filološke... :(
    Upadas u SS sigurno...oni ne traze tako puno poena....ako imas vise od 80 nema sta da brines... ;)
    planiram da upisem Zemunsku..ako "ne upadnem" u nju,onda Petu,pa posle mi je na listi Deseta,pa Cetvrta itd.
    ti?
    sa Nbg sam...
    pozz
    Izvini, tek sad sam uspela da dodjem na net... Imala sam neke silne viruse, ne pitaj nista... Sorry... :(... Javi mi kad si slobodna, pa cemo da se cujemo! Izvini jos jednom... :(
    Ok... Ako možeš, dodji na chat sutra uveče, oko pola 9... Pa da chat-ujemo! ;) POZZZZ
    Počele su u nedelju... Bilo je ok... Ostavi mi jednom poruku kad možeš na msn, pa ćemo da chat-ujemo! ;) Nadam se da ćemo se videti u septembru... :) Pozzzzz
    haha narawno...steta ima dewojku...
    Ali narawno swe je to prolazno dok ne upozna MENE!!!
    BTW ziwimo blok do bloka :D
    Pa, oni s kojima se ja družim ne... Svi bi gimnaziju. Nisam čula ništa posebno o likovima u filološkoj, osim da gotovo i nema dečaka! :( Ima valjda da se radi, ali onako, sve normalno... Je l' ide neko iz tvoje škole?
    Pa pojma nemam... Verovatno bih probala Devetu, pošto sam s Nbg-a, a i ona valjda važi za jaku gimnaziju... Ili zemunsku... Ne znam.:confused: Odakle si ti? I šta bi ti upisala?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top