RainbowEyes

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Zasto ne porazgovaras sa bratom o tome,mozda on moze da ti pomogne....
    Ma ne znam,ali postoje neke slike gde sam grozno ispala.....
    A sto se tice mog zivota....sve je to tako cudno....
    Ma nisam ja tako fotogenicna....da ti sad pricam,ne bih zavrsila do sutra,jer je moj zivot taaako cudan...ali ako je naj drug tvog brata,to bi trebalo da bude prednost.....valjda....
    Svidjaju ti se moje slike?ma i on se lozi na mene,ali sve je to tako zamrseno....a kakva je kod tebe situacija?
    Aha....:aha:
    A sto se tice NG....ne spominji mi....kod mene je jos gore....nemam pojma gde cu ici,sa kim,itd.....:dash:
    hmmmm ,ispast ce da sam tvoj nick ukrao za naziv albuma,naravno da da,nisu autorski zasticene :) vidim da si se i ti potrudila da odabir bude poseban kad je rijec o grafikama u tvom albumu,mozemo se dogovoriti da napravimo i grupu na racun toga?Prijatno vece zelim
    Jao,hvala ti....ustvari,nisam pobedila samo ja vec ceo razred......grlo me uzasno boli koliko sam vristala......znaci,nismo mogli da verujemo............
    E stvarno si me odusevila onda kada si mi pozelela 5iz fizike,jer sam se nevidjeno zakacila sa tim nastavnikom.....:cmok:
    Eh....i ja am predsednik razreda,pa je sve palo na mene....sto znaci da imam 1 DAN da sve spremim......ma necu da se nerviram,kad je razredna digla ruke....kreten....
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top