B

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • boki ne znam da li ti saljem poruke kako treba, evo probacu i ovako jer nisam sigurna da sam dobro poslala. Htjela sam te zamoliti da ako zelis naravno, jer mi je adsl u prekidu, posaljes kada se promjene sifre za digit kljuceve thora na mobilni sms, naravno ako mozes. A moj mejl ti je ada_sara@live.com. mogao bi i tu da mi saljes kljuceve, ali je pitanje da li cu moci imati pristup mejlu svaki put. Pozzzzzzzz
    Hvala ti u svakom slucaju, posalji mi ako ti nije tesko odgovor
    ***, zaboravih te pitati da mi posaljes telefon ili msn od onog tvog ortaka iz NS-a da pogledam za taj dreambox. Aj pusti na mail ili msn ako ti se bude dalo da ga kontaktiram ako ne jos sutra.
    Brate ajde pusti mi MSN da se dogovorimo oko onog CS-a, ili mozemo i ovako kako zelis, interesuje me jel' imas ti i resivere i posto su, pa da ja to uzmem sve tako u paketu?
    molio bih te ako mozes da mi objasnis kako da podesim u progdvb da mi radi free cs sto se pojavljuje povremeno sto si rekao u forumu da ti radi, sa gbox, newscam ili ....
    pozdrav boki, mozes li mi reci kako da ubacim sw u opticum 7100cx, i kako se u njega ukucavaju kodovi za digi, hvala
    Zdravo, pre par dana sam ti pisao u vezi cs, stigao mi je adsl pa te molim da mi posaljes cs zonu. Registrovao sam se na world-sattv.com kao sto si rekao, ali kad kliknem na tvoj profil kaze mi da nemam dozvolu. Pozz i hvala
    Zamolio bih te ako mozes da mi se javis u vezi ovog cs-a od 50e, poludecu sa kablovskom imam problema sa njima i sto pre bih presao na ovo. Unapred hvala! Pozdrav
    Najljubaznije bih te zamolio za pomoc,
    Imam SkyStar2,satelitsku sa motorom i 8 satelita koje hvatam.Zanima me sta mi je dalje potrebno da bih mogao da "koristim" card sharing,i koji su uslovi placanja.Sta dobijam od programa i nacini podesavanja.Vidim da si voljan da pomognes,pa ako ti nije problem,bio bih jako zahvalan.
    Pozdrav
    Goran
    Zdravo Boki.
    Interesiran sum za CS no bas bi sakal da znam i razlika izmegju Shering i CC-Kam shering?
    pozdravljam nisam bio jos ni na jednom slicnom forumu,pa se tesko snalazim al kako sam skuzio ovo dodje kao knjiga upisa,slucajno sam stigao do krstarice pa et tako pozzzzz
    cao jli imas odove od tora za stronga danas su se promjenuli ajd ako imas daj mi molim te cao hvala ti puno
    RIJATELJU TREBAJU MI thor ključevi za DIGI TV molim te pošaljui mi pa ,da ja netražim pošto imam malih roblema sa traženjem.
    Postovani !
    Nesto se desilo sa Premierom. Ja se bas ne razumijem, kao ti, Ali , cini mi se, da su je razvalili. Pogledaj na www.premiere-keys.info Nesto sa Conaxom. Mislim, da ti to bolje razumijes. pozdrav cobrad
    Boki pozdrav Stefa iz Italije ....ubacio sdam ove kljuceve ali ne radi na forumu sam te pitao za odgovor za upisivanje pravilno kljuca ......kod men nA RISIVERU eCHOLITE 771 ...UBACIM ONE SA BROJEVIMA I SLOVIMA ALI ONE DECIMAL NEZNAM GDE TO I CEMU SLUZI ZNAS LI TI NESTO
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top