H1N1

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • http://2.***************/__kmuZeFj0uA/TPlJy_w7r2I/AAAAAAAADrQ/V96jxbBurGI/s1600/Vjetroviti-zimski-dan-download-besplatne-pozadine-slike-desktop-priroda-zima-led-snijeg-mraz-godisnje-doba.jpg
    Или овако нешто ;)
    hvala brate...:)
    ...mene to ne zanima, nego sam ajde prihvatio iz poštovanja prema toj koja mi je ponudila da se učlanim...
    brate...ne volim uslovljavanja...a da kucam svaki dan, ne pada mi na pamet...
    ništa...videću da se odjavim odatle...
    Виде ли какве сличке ми на профилу, стварно си ми улепшао вече
    Оно твоја срамота, вирусу, ниједни..:mrgreen::mrgreen:
    :whistling:
    Даћу ти репку, чим ми одобре :lol:
    Ал си ти узалудан....А шта радиш тамо у Житишту, и дај да напишемо сви , као пре, оно, Житиште Горње, Међужитиште, онај девојчурак.:mrgreen:
    А?
    Покрећи нешто, немој се само цењкаш ко да си пошао краву Цанку да продаш :mrgreen: :worth:
    Код мене и има свежине, а вас не видим од магле, Житиштани..
    Ček da se zagrejem prvo :ceka:

    Kim_Gevaert-sexy-lips-stunning-hot-skin-young-lovely-chicki-before_thumb_585x795.jpg


    I daaa otrčah iz grupe :mrgreen:
    sorry al neam vremena i slabo sam ovdi :aha:
    pozdravi sun i ostale kissić & hagić od Eni :zag: :cao:
    :eek: to je mobing , pretnja i ucena :ljutko:
    zašto si kravi iseko glavu :eek:
    beži me odatle ja s tim nem niš :ljutko:
    :mrgreen:
    Virus dižeš bunu aa :manikir:

    delakroa-SLOBODA-VODI-NAROD.979.jpg


    Pazi nemo ti se vide sise :zcepanje:
    Олга је цар, оће она са мном, па макар и у твоје Житиште, а и остале активирај.
    Де си ти, вирусу, да знаш да сам љута, отишла сам из Житишта, ако има конверзације тамо оћу назад, ако нема ,без Живадинке нема ни да бидне.
    Е стварно си прасац, вирусу птичји грипу ниједни
    http://3.***************/_rvhBr22OiVM/TTc6ASJIsCI/AAAAAAAABlo/e_yFyaslZio/s1600/le-foto-di-tramonti-e-di-solitudine-nb14429.jpg
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top