Strela

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Take smo po celom telu:manikir:
    Moj brat je dupli strelac i lepo se slažemo...ne razumem se baš u horoskop
    ali generalno ima neke istine i u tome.Primetila sam da se slažem sa vazdušnim
    znacima a sa zemljanim sam na ratnoj nozi:p
    Aha...vodolija/ lav...Tvoj i moj znak su slični,volimo slične stvari i
    niko nas ne može uhvatiti i pokoriti...:lol:
    Jesam u pravu?:p
    Pozdrav...:)
    Pa ja to znam.
    Znam i da je srba u 1 i 2 svetkom ratu poginulo nesto manje od jevreja a nama uzimaju teritoriju,a njima daju i drzavu i trilione dolara..........
    Znam.....ali je ovde prepuno falsifikovanja istorije.........i nasa drzava to radi.........falsifikovanje 90-tih,kosova,izbora...........sve sam ja to procitao.......i prijavio............
    Da, to i kazhem, formulacija je glavna stvar, nego ne bi bilo loshe tamo se dotaci svih vrsta pozitivne diskriminacije...to cu i uraditi cim krene tema tako da mogu da se nadovezhem a da ne bude off topic
    Zato volim takve diskusije vishe od onih jednostavno suprotstavljenih politickih ili religioznih polemika gde je sve jasno na samom pocetku
    postoji mnogo aspekata licemerja i kontradikcije u danasnjem "izjednacavanju" ljudskih prava pod raznim drushtvenim presecima... diskriminacija je jedan od pojmova koji, kada postane predmet diskusije, oshtri polemicke sposobnosti oponenata jer uvek postoji tendencija da nekonformisticka strana bude nabedjena za iskljucivost ukoliko se pazhljivo ne formulishe svoj za danashnjicu naprilagodjeni stav...
    Da znas da hocu, a ja pustala tamo u sk. kafani skroz dobru muziku, a svi citaju samo poslednjih par strana pa dosta kvaliteta propushtaju, eto me u klubu ovi dana, Poz.
    Zato sto imam vremena samo za sporadichno postovanje, a ne za dijaloski tip postovanja kakav je tamo..., odem, procitam shima pa onda pocnem da skupljam po podu igracke o koje se saplicem i tako...
    Hvala, volim Milkicu... pardon, Kravicu Lenija. Evo i tebi nešto što volim(o) da slušam(o).


    Ništa. Čitaće, razrogačenih očiju, dijalog prijatelja iskusnih u svim stvarima, i oblizivaće svoje slatke usne.
    :cao:Srecan rodjendanchic sa uz izvinjenje za zakasnjenje
    evo i od nas
    jedna pesmica za Ctpely estetnjaka od mene
    i jos jedna za Ctpely savremenjaka od mene
    i jednu za tebe Ctpely finjaka od malene devojcice
    :zurka::zurka::zurka::rodjendan:
    Pitanje je gde da ga nadjemo sad...ranije je bilo onih filmova na trafikama i tu
    sam pokupila mnogo dobrih ali ne sećam se da sam uopšte negde videla
    "ples sa vukovima"..da sam ga videla sigurno bi ga kupila..:)
    Pozdrav...:heart:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top