nidza b

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ma ono...load i st anger su promasaji ako gledas na ostale radove...ali eto promenuli su stil nije se svima svidelo i sta sad :p
    ma ne idem na zveri posto tamo se okupise one tetke i smao trucaju koja je sta skuvala,oribala danas i sl.
    Hwala na pozdrawu takodje.....Betty.....now sam u owome pa ce mi trebati malo wise wremena za ucenje....pozzzz
    Nikola srecna nova godina..........da ti se sve zelje ispune.......puno zdravlja, ljubavi i srece....veliki pozzdrav...:)
    Hmmmm....Ja tek sada videla ono...Pa ja sam sa NBG-a...Nazalost...Mada ja puno vremena provodim u Novom Sadu i jos nekim okolnim selima...Imala sam i trenutaka kada sam ceo letnji provodila u selu...Nisam htela da se vratim... : )
    Hvala,srecna slava i tebi
    Nego ,sad u subotu nemogu,ono slava 3 dana.....
    ali neku drugu subotu mozemo :)
    xexexexe....pa to nije nista.....moja profesorka matisa konrolnu nam je donela posle 3 nedelje i to pred kraj polugodista i vecina nas je kiksnulo.....ma luda je skroz, ali hvala bogu vise mi ne predaje...:)
    ma oće
    koj pas ne bi da bude tako superioran u svemu?
    javi šta je bilo na testu
    ili ako treba neki seminarski samo reci temu očas posla će da je uradimo
    Nego sta nego da je dovedemo.
    A onda cemo mi stari clanovi da je preplavimo svakovrsnim perverzijama i opachinama :mrgreen:
    Ima da deli samo petice i cetvorke :)
    A mileva je zakon !
    nikola veza izmedju atoma azota je trostruka..........jednostruka izmedju atoma-vodonika,hlora,broma,joda....dvostruka izmedju atoma kiseonika..............izvini sto ti pisem a ne znam te, nego bilo mi te je zao.....a ja volim hemiju,pa osetila sam potrebu da ti pomognem.........a ta profesorka treba da ide u Kovin, definitivno........pozdrav
    idem ja sada malo da ucim sutra odgovaram i ako izdrzim da poslusam neku normalnu muziku na TV-u
    see you :mrgreen:
    verovatno
    proslog puta sam ih propusti;a, a moj brat od strica je isao ali ja nisam htela kad sam debil
    sada ne planiram da ih propustim :mrgreen:
    da li se bavis nekim sportom? :mrgreen:
    ja u gimnaziju idem samo zbog fakulteta, od malena me drze dve zelje da budem politicar i teniserka
    ova druga je skoro neostvarljiva jer ne vezbam dovoljno:dash:..al doci ce i taj letnji raspust, ima da treniram dok se ne onesvestim..
    Ah,a joj,ti tek 8 razred...Mislim ja sam 1 srednje.Ali tebe cekaprijemni,pa sta ces upisati.?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top