Zlatnastruna

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • nema na cemu,imam jako malo vremena,pa sam samim tim malo i ovde,ali trudim se da ne komplikujem jednostavne radnje:)
    izmedju 17 i 20 kg,zadnji put je bila na vagi sa 17,sa poslednjim spratom nije merena,ali birala sam lagane torte po sastavu,a dovoljno cvrste za rad visina donje kosine je bila oko 11 cm a one duze 18.Pozdrav.
    Nego sta nego sexi, sve sam se nesto mislila da li da ovaj zabac zagrli svoju zabicu, ili neka slicna varijanta, ma onda sam odustala od svega i fino ih stavila da se ljube, ali onako bas bas :rotf:
    hvala ti puno i da to je kominacija slaga i fondana dora majmunce i drvo su od fondana kao i listicic i cvetici a ostalo je slag poz.
    cao,to je otiskivac svetloljubicaste boje,velicine oko 13cm,kupuje se set od cetiri razlicita otiskivaca,ima ga slatki dekor,videla sam malo pre na njihovom sajtu.pozz
    Hvala,neće smetati zato što su prosušene ruže i boje su nežne.Problem može nastati kada su jake boje ruža,ali i to se reši dužim sušenjem.
    recept ti je isti kao za klasicnu plazmu samo dodajes vise soka ili mleka mislim da mogu i vocne ali u svakom slucaju moze i buterkrem
    Pitanja vezana za torte,ukus,izgled....treba da postavljas na temi torte,recepti,saveti...:)
    Tema ukrasavanje torti sluzi za postavljanje slika,i komentare istih...:)
    Pozdrav
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top