Mr.Shishmish

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Šišu-mišu,
    sve najljepše vam želim,
    mnogo sreće i ljubavi!
    I neki super-cool posao za tebe!
    :bye:
    Prijatelju srecna ti Nova godina i da leprsas krilima uz osmeh, zelim ti da te prati dobro raspolozenje, zdravlje, snaga, optimizam i hrabrost, da lova radi umesto tebe i da slusas tvoju lepu suprugu kao najdrazu muziku. :D Ziveli! z:dm:
    Boni i Klajd, nista originalnije nemam u ovom trenu koji kalendare cepa, kosuljice pegla...shisharkama kada krug opises, vinom kad zalijes, dimom rasteraces blud...ZELIM VAM OBOMA, mir i spokoj, osvajanja i gazenja, pa u krug... svako dobro :)
    arturo bandini
    koji si kralj za onaj dorucak, kako se samo g-dja obradovala....APLAUZ od mene.
    i ako samo uzivaj u "familiji" nadam se da znas da napravis dobra pekarski.
    samo se volite
    p.s. i zelim ti puno srece da nadjes neki posao
    pozdrav
    zar si i ti sine šišumiše pao pod uticaj fejsbuka? :lol:
    ne znam da li ću danas biti ovde, ali srešćemo se valjda već nekada u kafani... :)
    cmok za tebe... :)
    Mozeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!! pozzzz i hvala !!! ode ja sada da neshto radim pametno (malo sredim gajbu) !!!
    de me nadje sa dunjom.
    napravicemo varijantu da se okupimo kod Pipi uz njenu saglasnost i popijemo sto se da popiti...nek ide zivot i jetra :D
    uzivaj
    navucen na Partibrejkers i taj "Cane fazon zivim i zivecu a vi me mrzite"....i pravo da ti kazem koliko mogu emitujem zrake .... ma da smo zivi i zdravi PIVA samo da ne ponestane onda je frka (dok se ne docepamo rakije !) :D

    svako dobro pozdrav
    ma svima dodju losi dani meseci.....a generalono nam je svima usrana decenija! i vise...ali ziveti se mora. cuvajte se i volite ti i g-dja ZAJEDNO ste jaci !
    pozdrav
    p.s. drago mi je da sam te bar malo "iscupao" iz dauna :D dalje moras sam....sa samoukom !
    to za skidanje Pajtonovaca je super ideja. samo cepaj.
    hebi ga svasta je lose ali se moramo drzati za slamku....pozdrav
    ma tamo je na profilu ...isecena komentarima ..stavio sam sad drugu ali i ona je tamo!!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top