gost 151384

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • ne znam d ali ces mi verovati...hahahha...jednom me bivsi muz pitao koji bi mi bio posao iz snova...ja sam smisljala i razmisljala..i na karju je bilo...cvecara napred, pa kkafic, napred i pozadi, i knjizara pozadi, cak sam i ambijent osmislila! :cmok:

    iako se bavim potpuno drugim stvarima....mislim da je lepao biti tamo gde j eljudima lepo....niko nece u knjizariu sto mora, vec sto voli..i u cvecaru i u kafic!
    safi, cestitam za novi biznis!
    bice super! ti si pravi menadzer!

    zelim ti puno uspeha, musterija, parica. zadovoljstva...nimalo stersa..i sto vsie "vracam se za 5 minuta"...

    nisam imala pojma! to je knjizara, jel da?

    malo sam u svojim problemima, nemam vremena ni energije da cituckam sve na temi!

    cmox
    Ma bila u Stenki(restoran) odmah tik do mosta...prelepo..no nje slikano foto aparatom(nemam) već sa mob...
    malo mogućnosti za toliku lepotu :)
    Фино је било ћаскати са тобом... ;) Мало, мало... Чисто да зачинимо причу.. :)
    safi, znala sam da si ti!
    :)

    cim sam videla msg!

    sto su ti lepe slidze! prelepe! i ti si u elementu, svaka cast! :)

    da, ok smo. ja cas ovako, cas onako...a beban je extra deckonja! ajde sto je moj, nego je mnogo dobar, niakakve pizdarije...jos uvek...uvek zna da "kaze" sta hoce...i kad se "dogovorimo"...sve je ok...
    Ma zakljucam ja to i do vidjenja...Vidis da se nakupilo bolesnih.A ima i dobrovoljaca sami da zidaju,:lol:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top