TheMakica

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • To su tako divni trenuci, ne mogu da ih se ne setim sa setom i srećom. A to tvoje da jedva čekaš ponovo je posebno lepo.
    Nisam je pitala smem li da objavljujem post.:) jutros u 5 do 8 se porodila, rodila je zdravog decaka 3550 kg :) i 53 cm ♥♥♥♥♥♥♥. Dusha mala :):)
    Draga, ja sam potupuno van sebe kada sam trudna, nisam nikakav parametar za normalnost...časna reč ;)
    Ja sam sanjala tatinu maćehu, nisam bar pet godina pomislila na tu ženu, kao bila samo kod nje u gostima, a u snu ona živi do Višegradske i kao, tamo mi daju epidural i pošalju me na plivanje da se brže porodim..... Definitivno nisam normalna :)
    Onda verovatno ne sisa. Moji mlađi dečaci su na svim pregledima sisali levi palac (na mamu), i meni je bilo žao da branim kada se Stanko rodio, sa 2,5 godine samo ponekad u snu, mada mu je gornja vilica malčice izbačena, pretpostavljam da će morati da nosi protezu (mada sam i ja nosila pa imam divne zube) tako da... pustiću i MIću kada se rodi
    ali ako to ne želiš, cucla ti je podjednako veliki problem, stave se rukavice za bebe prvih nedelju, dve i beba zaboravi, odvikne se....
    E da, da li tvoja beba sisa palac na UZu? Ako da, verovatno će nastaviti i kad izađe iz stomaka...
    Nema potrebe da mi uzvracas, tj. vec si to ucinila... :mrgreen:

    Elem, ispod post-a (onoga sto je osoba napisala) imas svetliju liniju, u njenom levom kraju imas zvezdicu - to ti je za reputacije, a desno od nje je trouglic, za prijavljivanje neprimerenih post-ova.
    pa kazem ti hormoni, to tako samo dodje i samo prodje...i sve bude ok...i da znas da mi jeste zlato...samo sto jos ne mogu da poverujem da sam mama i da sam to malo cudo ja donela na svet...mm isto tako..kaze jos nije svestan sta smo uradili...ali smo srecni i ponosni i ...ma sve je divno
    Doduse, spucaju me malo hormoni pa mi onda svi smetaju, samo placem pa to onda prodje i tako u krug...
    Pa dobro je, navikavamo se, polako ali sigurno. Imam i veliku pomoc od muza, svekrve i svekra, tako da ja posle carskog reza uglavnom odmaram i oko bebe, a oni sve ostalo...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top