Veseli_Ubica

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • hahaha ... nisam brate serijski josh pazario novu mashinu ... prohtevi su mi malo porasli a para nigde ... jurim na sve strane, radim (crncim), pomazem nekim ortacima malo, vreme za sve ali za sebe ni da danem dushom ... potrudicu se da malo ceshce dolazim na forum .
    Znaš onu reklamu kad Marija Karan kupuje cipele, ne može da se odluči i kaže da je brinu mir u svetu, ozonske rupe i kad će plata... E mimi's dad brine o miru u svetu, moj fah su "ozonske rupe" a za platu smo sami sebi gazde. A sve je počelo od toga što volim životinje. Pa ne bi bio fazon da sad kao brinem o kucama i macama a da me za zeke i zamorce boli...
    :P I koristim cruelty-free i ozone-friendly kućnu hemiju i kozmetiku! Ne pamtim kad sam poslednji put kupila dezodorans u spreju, strogo roll-on ili stik!
    A ja recikliram PET ambalažu! :D A staklo i papire skupljam i ostavljam pored kontejnera, neko od toga i živi.
    :hahaha: Da, i sama sam sebi prijatelj! I samu sebe hvalim u postovima, u profilu... :super: Sve, sve ali sam zadrti legalista po pitanju stvari koje su mi važne. Npr, redovno skupljam Gizmovu kaku, trudim se maksimalno da ispoštujem pravilik foruma, kad sa Milicom prelazim ulicu, strogo čekamo "zelenog čiku"...
    Pssst, ja sam u stvari vidovita i to je sve što za sada mogu da ti kažem. :tajna:;)
    :hahaha: I još si tu! Mada, ja ću nekom nešto da kažem, ceo dan sam online! :rumenko: Ide po 100 poena za svaki kvadratić, a prvi se dobija na aktivnost, bla-bla... A to sa brojem postova i "titulama" nisam sigurna. Samo mislim da ću ja za nekih 20-tak postova, kad naguram 5000 postati elita.
    Moze Ubico. Ja sam sledece sedmice bez vecih obaveza, pa bi mogli da odemo na tocenu kafu u Srpski pab. Ustvari bolje da odemo na pivo u kafeteriju. :D
    Zovem te sledece sedmice.Pozz
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top