Save_Our_Souls

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • evo me Jopet! :D
    woohoo, krenuo fax, sve je super kul..sad kao citam Herodotovu Istoriju, pravim se pametna, treba neki esej da pisem
    kekeke
    ic naaajs tu bi sirijus foa a vajl xD
    des ti, zeno?? si se snasla u ravnici? :)
    opaaaa, keva ti je zmaj! xD
    moja samo napuni frizider, eventualno spremi neku supu i to je to! mrzi zenu da se cima, 'kad sve moze da se kupi' :D

    maaa, ja ne smem ni da pocnem da se pakujem..msm da neam dovoljno kofera..kad sam moron! xD

    a sto se profketa tice..hm, pa nismo tugedr vec nekih 6 meseci, maaaa ubicu ga! xD
    a i presla sam sa inzinjera na filologe :D

    kako tvoj zivotic ljubavni? :) :)
    maaaa, nije frka biti sam, snaci ces se ti, zeno! :D
    i ja treba da palim za neki dan u bg, ali mi se nekako ne ide..skoro celog leta nisam bila kod kuce pa sam se malcice uzelela ispijanja kafa sa kevom, i dorucka koji ne spremam sama, ma svega sam se uzelela..al' ***, nisam pickica razmazena pa cu se navici i na novonastalu studentsku situejsn
    a sto se situacije ovde tice, da, da, gledam sa pozitivne strane..
    taman stekoh jos jedno iskustvo (zivot u getu B)) koje ce mi pomoci .. nece mi biti frka da izvestavam sa ratista i sl.xD
    ju, sto sam optimisticna danas! :)

    a ti, gospoDzo? kako provodis poslednje dane lenstvovanja uz kevinu suknju? xD
    pa ja malo blejim kuci, blizu ratne zone i to je to xD
    palim za bg za neki dan, upisala novinarstvo na fpn-u
    pa kako bude
    oh, nece me biti na forumu kad se uozbiljim :D
    Ma bila navukla neko stomacno cudo juce, povracala ceo dan i tako to, al sad sam ok, evo me na nekom krstenju, a ovi ne iznose rucak, majku mu.
    Super, vidimo se onda, ako ne pre, onda 10. ^^
    Ziva jesam, ali slabo pokretna, hvala na pitanju. :mrgreen:
    Ako sve podje po planu, drugog oktobra se selim. Ti?
    Au, pa kako to Hat? :D Nikad ne bih rek'o...bas mi se cinis nekako...zrelijom... :rumenko: Msm, bojis da ce boleti prvi put? Iako je bicikla obavila taj deo posla? :mrgreen:
    i to sto kazes...ima onaj Hriscanin na forumu, on veoma ceni to, kontaktiraj ga... xDali samo ako ne zelis mene...<3
    Cestitam. xD
    Da, ja sam mislila da budem u ujakovom stanu sa neke dve devojke, al' ono, ne bih da zivim sa apsolutnim strancima.
    Hvala. ^^
    Nope, samofinansiranje. Jesam oduvala onu konkurenciju na prijemnom, ali oni su mene oduvali sto se tice bodova iz skole, sreberi. >.> Ti?
    Iz Sr. Mitrovice. Nema veze, bila si blizu, oba pocinju na S. xD
    Jesi nasla stan? Drugarica i ja se sad smaramo oko toga, treba u nedelju da se cimam do NSa da 'razgledam'. -.-
    Lol, veruj mi da je ta guzva iritirala vise mene nego tebe, s obzirom na to da ju je sacinjavala uglavnom moja konkurencija. -.-'
    Definitivno. xD Inace, zaboravila sam, nemoj da me ubijes... Ti nisi iz NSa, koliko se secam, je l' da?
    Mah, kod brata sam, pa se smaram, moram nekako da popunim vreme. :D
    Otkud ti? xDD
    Sta si upisala, btw (to je najprisutnije pitanje ovih dana, je l' da...)?
    Pa buduce kolege, a? :) Koja si bila na listi kada si predala dokumentaciju? Ja 19. nadam se da nece jos mnogo da se prijavi :P jaoooo samo da upadnem... NS!!!! :D
    Aaaaaaaaa pa Vrsac!!!! Sad se setih! Izvini, ja bio totalno pogubljen! Od pola 5 sam bio budan, jos ceo dan u putu... :)
    Sta da ti kazem srcko, ja sam uvek bio na nivoju... Kad se malo bolje razmislim, vecinu vremena sam proveo na nivou. :P
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top