skandia

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • moji nokti su noćna mora,draga moja...ali samo malo gela kao ojačanje i oblikovanje...poseta manikiru svake 3-4 nedelje i eto ti recepta...:ok:
    cao draga moja izvini sto se nisam ovako dugo javljala ali nisam stigla,mi smo evo dobro rastemo i zezamo uveliko vec.Kako si mi ti sta ima kod tebe novo?
    ...hvala, ljubim ruke...nije sto je moje ali se i meni svidja :mrgreen: ...
    Nisi napravila gresku sa odabirom :dzentlmen: ...
    Jeeej, drago mi je da neko prepoznaje recept :) Špecle su i moje omiljeno jelo ;)
    cao mili moji evo i mene posle dosta vremena ali nas sada ima za dva clana vise imamo Josipa i Unu koji su sada 5 punih mesec dna.Kako ste mi vi sljemo vam veliku pusu.
    Hvala na reputaciji :hvala:
    Potrudit ću se uzvratiti što skorije :)
    Ugodan vikend želim
    5tubtw.jpg

    Cao dragi moji evo mene posle dosta vremena da vam se javim .Kod mene se svasta desavalo cesto kontrolisem stitnu zlezdu i odlazim kod endokrinologa,pre jedno 3 nedelje sam bila na serklazi radi preventive a malo je i bio kraci grlic,inace sam sada petipo meseci trudnoce i nosim devojcicu i decaka.Kako ste mi vi sta radite ?Veliki pozdrav
    Hvala ti draga moja.Mi smo bili prosle nedelje kuci,vrijeme je bilo katastrofalno,vjetar,kisa tako da sam se uspjela i prehladiti po ko zna koji put ove godine.A proljece obozavam,mada sad ovako kilava nemogu da uzivam u njemu.A za vase zelje hvala vam,nisam ja zaboravila samo sam se malo umirila pa cu uskoro opet u akciju.Sve u svoje vrijeme,valda mora tako u zivotu.Ljubi mi Bokija puno,puno a i tebi velika pusa.
    images

    Cao dragi moji kako ste mi kako mali moj drug?Ja sam evo sad vec dobro mucnine jos malo imam ali je sada vec bolje ,imala sam malo problema sa dr i sada sam izmenjala dr i stvarno sam zadovoljna sa novom dr,sada smo vec ono svesni dacemo biti roditelji mada se jos zeznemo ponekad u brojkama kolko ce nas biti .Cujemo se mili moji i hvala vam na podrsci od srca i normalno zelim vam lepu i laku noc.
    Evo mene kao Crnogorac,dobro jutro u 10 sati.Ja se jutros bas raspavala,da mi sat nije zvonio ko zna dali bi se danas uopste i probudila....Salim se,toliko lijena ipak nisam.E,a za Italiju,bio je nazalost samo jedan dan,izlet bolje receno.Malo do Udina-soping i zna se, piza.Ali je dan i vrijeme dole bilo idealno. Ja obozavam more kao i ti i u principu mi je svejedno gdje sam ali i mi najcesce spojimo more sa kucom,tako da sa jednim udarcem ubijes dvije muhe,odmoris se a i svoje obidjes.Osim toga pored Klagenfurta je ogromno i prelijepo jezero Wörtersee,neznam dali si cula tako da ja ako imam vremena odem i ovde na plazu mada se to nemoze uporediti sa morem.A ti,imas li ti tamo kakvu baricu(salim se),ako ne -Klagenfurt nije daleko a osim toga ni ovako nije daleko(pretpostavljam da vozis) pa Bokija u auto i Aufwidersehen.Pp i ljubim vas puno.
    Cao Skandi! Evo stiglo toliko dugoocekivano proljece,ja sam potpuno drugi covjek.Puna sam elana i energije,a ko nebi bio posle one hladnoce i onog sivila.Sta ima kod vas? Evo ja jos dve nedelje radim pa imam godisnji,sutra sam slobodna i planiramo za Italiju,da malo promijenimo sredinu iako javljaju zahladjenje.Ostalo standard.Ljubim te i javi se kad stignes.
    Cao,cao dragi moji! Evo ja radnicki,neznam dali je kod vas stiglo sunce ali kod nas je pravo proljece,osim sto je malo pohladno.Ujutru je 5,6 stepeni ispod nule a preko dana desetak iznad pa ti vidi.Uglavnom,pticice pjevaju ujutru i zrak mirise na proljece.Uzivam,puna sam elana,pozitivne energije,napokon sve se budi. Drugacije,standardno,nista novo osim nove frizure,kratko osisana ajme meni osjecam se kao gola.Procice,to je bila moja ideja ali sam sama sebi neobicna mada svi kazu da izgledam mladje(a to godi).Eto to je to.Ja vas puno pozdravljam i ljubim i naravno saljem vam malo sunca da vas ogrije posle ove duuuuuugggggggeeeee zimurine.
    Cao mili moji evo da ti prvo cerstitam 8 mart i pozelim ti sve najlepse.Evo da javim da sam bila u n.s na kontrolnom uz i da je sve super nosim blizance koji su super kako dr kaze a jos kad sam cula mala srculenca a ja uplac zeno ali od srece naravno,dr kaze da sam u 6 nedelji trudnoce pa da bi za jedno mesec dana trebalo bar jos jednom da se vidimo pa onda kako hocu moja je volja.Eto tolko od mene pa se cujemo ljubi mi maloga moga druba.Pozdrav.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top