Ankora

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • pa onako kako i jeste... da je ovo internet i da se lepo družimo :)
    ako hoćeš krajnje iskreno ja mislim da si ti car od osobe a od mene možeš da očekuješ da ti se nikada neću nabacivati i nuditi nešto nepristojno...zato što je ovo internet :D
    ali da te sretnem uživo to ti sada najiskrenije kažem..takva kakva jesi(umno) i sa takvim telom..startovao bi te bez razmišljanja!!
    plus tu je taj jepeni naglasak...ako me nešto loži to je onda kako hrvatice pričaju :)
    ali realno gledano krivo mi je što mnogi mogu oše da protumače moje zajebavancije...volim da pričam sa ženama ali se nikako ne nabacujem svakoj..iako to možžda deluje tako...tako sam naučio sa ženama..nisam ja kriv :(
    druželjubiv uvek bia :)
    samo to mnogi loše protumače na prvu loptu (pogotovo žene)
    šta da im radim...
    ma šta bre nisi ribetina ćut tamo :P
    ubijaš pogledom a belje zube još nisam video!
    Kakvu tragediju frendiću? nadam se da je sve ok sada :(
    fine su ovo sve cure što su na mom avataru...a imaju i mozga ;)
    :heart:
    nije te bilo ovih dana...šta ima?
    e da prelistavao sam slike forumaša i našao sam te...znači tačno sam znao da si ribetina...tačno sam znao ;)
    aaaa, tako, šlajbuk prazan...
    pa ništa, treba uspostaviti sistem spojenih sudova, pa da se iz punog preliva u prazno...
    štagod...
    ;)
    a šta je takuin?
    misim ako sme da se zna i ako nije nešto bezobrazno... :)
    Jao pa da..exit je..to mi nije palo na pamet..kad se vrati dobice:tiganj:
    Ima vas nekoliko ovde sto ste mi bas dragi,pa kada niste tu nedostajete puno..:heart:
    Jos kada sam cula price da si otisla za stalno:(
    I to iz kojih razloga:(
    Pa posle tebe Loki..eee previse je da mi odjedamput odu dve drage osobe...:aha:
    Drago mi je da si ponovo sa nama:zag:
    Btw Avatar ti je cool:cool:
    Pa meni si bas nedostajala,pa mi se cinilo da te dugo nema:aha:
    A Loki..:sad2:..bas me je rastuzio:sad2:
    Otisao je,nemam pojma hoce li se vracati..dosadilo mu valjda forumasenje:(
    nažalost uz anatomiju, od iste ne stižem ništa normalno i opuštajuće da pročitam,
    ali svakako da planiram bar letos opuštanje uz neku knjigu koja nije vezana za školu :)))
    e lepo, prošli put nisam mogao da ti pružim podršku jer nisam bio na listi prijatelja....
    dobro došla nazad :)
    Sad sam pročitala one komentare na onoj tvojoj novoj temi, znam da ćeš da znaš na šta mislim. Mogu misliti kako je tebi kad sam se i ja iznervirala, ali ne cimaj se oko toga.
    :cao:
    Šta se radi na ovom profilu? :)
    Nije loša Zaz, mnogi hoće da je žene iz moje okoline.
    Ko bi rekao da im je ona neka ribetina. :lol:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top