llady

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hvala ti,puno!Da bar dijelim misljenje s tobom.Ne znam kako se to zove"manjak samopouzdanja"ili"perfekcionizam".Uglavnom UVIJEK MOZE BOLJE-moto...........
    Apsolutno. Biraš ciljnu grupu i radiš i cene formiraš prema tome. Ali, prvo treba da znaš šta hoćeš.
    Besdmisleno je da nekom zameraš i pljuješ ga jer koristi kakao umesto čokolade a prethodno si sama čokoladu zamenila tablom kako bi tvoja zarada bila veća! I svi rade "pošteno", svi rade jednako savršeno!
    Nije baš tako... Dovoljno je da pogledaš slike koje se postavljaju.
    Hvala, mila. Drago mi je da ima i onih koji su razumeli.
    Matematika i izvođenje računice mi je već malo dosadilo... al' me nateraju da pišem po ko zna koji put isto.
    E,draga,nemoj da se zahvaljujes toliko,cast mi je ako mogu pomoci takvom majstoru.
    Uostalom ,znas kako forum funkcionise,da su svi neizmjerno susretljivi i dragi........
    ne,to je tortica onako da se zasladi,slagiram je.radila sam prosli vikend tortu tog tipa(slican fil je bio),posto je nemoguce nanijeti butrkrem na takav fil,kad se torta stegla obmazala sam je nekim obicnim puding filom u sto tanjem sloju ,pa oda buter krem ,pa fondan.to radim kad bas insistiraju na vocnoj torti,a prilika zahtijeva i finu dekoraciju.Znaci,izvodivo je ako bas mora.Pozzzzzzzz.
    Pisala sam i Zorici,baka kojoj pravim se ne pridrzava strogo rezima ishrane za diab.,te prvi put kad je porucivala,rekla sam da ne mogu da nadjemnista od sirovina za diab. osim secera.Obzirom da ovaj fil ima onoliko secera koliko sl.vrhnje sadrzi,ona je na to pristala.vec god.dana joj radim,nikad kompikacija nije bilo.svake sigurnosti radi ne bi bilo lose ako nadjes vrhnje za diab.
    KORA:6 jaja,120 g.secera,50 g.gustina,60g.brasna,kas.kakaa,malo pr.za pec.(dobiju se 3 kore precnika24cm9
    fil:500g.vocnog jogurta(jag.,borov. ili sum. voce)300ml slatkog vrhnja(HALTA),1 zelatin
    filovati u tepsiju s obrucem ili oloziti folijom
    raim joj uglavnom visnju,a prosli vikend je trazila jagodu
    ako sta nije jasno,pisacu.......
    tutorijal?Može,može!!!ja sam i ovako antitalenat za cvetiće. Mene moja Andjela zove šunvi šegrt za ruže, a tek za te tvoje cvetove...Pa ja ni te tvoje listiće ne znam da napravim
    Hvala llady, puno, puno :)
    I nemoj ti meni kraljice, jer vise necu da komentarisem tvoje cvjetove! svaki put kad otvorim net ti me u zemlju pokopas!!!
    toliko su dobri da postajem ljubomorna jer ja ne umijem to da radim!!!
    Hvala
    Glava je iz kalupa od barbike je kalup samo sam je malo dodatno oblikovala i po slici crtala oci i usta
    moze, meni sir njoj linoladu :))))

    jaoo jos oko 3,5 meseca pa se vidimoooo:mrgreen:
    hahhaha citiracu moju dragu drugaricu Daliborku Ivanovic:"ne sviraj pilicima" radis tako dobro da nema sta od mene da ucis zeno :) ali nemoj da mislis da mi je krivo zbog toga, naprotiv :D ljubim!!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top