latisa

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • A koje su te nezauzete :heart: ?..nisam sreo ni jednu do sada ..sve imaju muzeve ili decka ili su srecne u vezi ..pity :(
    u šolju vode, soka, jogurta
    3 x dnevno, piše ti na kutiji sve : )
    Ја сам знала да си ти млађа, ако ништа друго, оно зато што сам међу најстаријима на форуму..:)
    Ja mislila da si ko ja, zaista... Ne mora da znaci da ti delujes mladje, mozda ja delujem starije :mrgreen:
    Ахахаха, а по слици се види да имам скоро 50! :) Зар сам деловала млађе, по писању?
    Драга, нисам ја џабе завршила семинаре о комуникацији са којекиме! :)
    Bas sam sinoc o tome razmisljala. Hvala na savetu, bas mi znaci sto sad znam da nisam sama u toj ideji. :)
    Pa realno u pravu sam.. :mrgreen: Zasto neko ne bi np pricao o takvim temama sa svojim "prijateljima" a ne sa nepoznatim ljudima na forumu?Mnoge je izgleda "sramota" da priznaju da nemaju jednu normalnu osobu pored sebe na koju mogu da se oslone a da to nisu roditelji,braca ili sestre..Btw mi smo vec bili prijatelji jednom.. ;) Hvala za repku..;)
    hahaha Ja sam mislila da je to jedina skola ovde koja je tako bedna...
    ..nemam repke, podelila za danas...

    ..ali, izgleda da je lakse svoje obaveze, oko ustajanja odvodjena i dovodjenja, pa i placanja, svesti na babu...a onda je baba kriva sto dete hoce vise kod
    nje, ne razumem ja to...babe su babe, i nas su babe mazile...a mame i tate su bile tu da dovode stvari u normalu...
    ...gluposti, dobra je baba da cuva dete, al nemoj slucajno da je to dete i voli, narocito ako je svekrva, ja nisam nikom svekrva, ali to isto vazi i za moje dete,
    vrtic i kraj price...a ako treba da uskocim,pomognem, uvek.....
    ...nego su ljudi dvolicni, sebicni i samozivi...i svi sve znaju,niko ne prihvata ni ovde tudje misljenje, a mogu da zamislim kako je tek u stvarnom zivotu....

    ...pozz...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top