pecurka93

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ne znam, Pecurko, dugo te nije bilo, ja sam sad drugi covek... :( Ali kad god zazelis rough sexitj, ti se javi :( :rumenko:
    Pa nije te bilo dugo, zaboravio sam kakav je bio nas sexualni odnos... :rumenko: A i red je da menjamo "poze" s' vremena na vreme...daj neznosti sansu...:rumenko:
    Draga pečurko, prvo da znaš da obožavam pečurke, nemoj da se nerviraš ako neko ne voli pečurke. One su veoma njamiii.
    Snickers i Hatorka nikako da se smuvaju, pa mora da bude neka svadba da bi se spanđali. Tako da te prosim u ime Recklessa, koji je inače jako stidljiv, odbila ga je jedna pa je izgubio samopouzdanje. .
    Nadam se da ćeš pristati da se udaš za njega, pa da Sniki i Hatorka žive srećno do kraja života i imaju forumske bebe, a i vi.
    S poštovanjem. Bezimena.
    Samo sto si ostavila komentar i odma' gledas reptuaciju...joooj, Pecurkice, Pecurkice...ccc :per:

    P.S. naidjoh u tacnom momentu... :rumenko:
    To je zato sto vise nije kao sto je bio,sve asamo smaranje i smaraci...retko ko je vredan foruma :hahaha:
    Ako ako samo napred,podji stopama mojim :lol:
    btw.Imas li fejs? :)
    pa i nisam,slabo sam sad ovde...sem kad se kuckam sas nekim na pp :lol:

    Ja uzivam,zurkice,izlasci,putovanja i tako to...dodjes malo ovde da se zezas :D :ok:
    Nisam bas nesto primetio. Ili mozda hejtujes samo mene...:think:
    Jel' sam ti upucao kravu? Zaklao jare? Ako jesam, izvinjavam se, kupicu ti drugo kad ukradem nesto. :rumenko:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top