G

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • izvini sto ovako upadam,ali mislio sam da ovde ima edukovanih osoba,ali izgleda da sam se prevario,i ako ih ima izgleda da su bas bas retke,u svakom slucaju hvala na upozorenju
    :)
    majo,na youtube izaberes pesmu pa zaplavis celo ono gore www.,,, znaci celu adresu,pa je stavis na kopi.pa se vratis na temu,pa iznad onog gde pises stoji mala zelena kockica.na to kliknes levim,pa desnim pa pastl pa ono malo ok.nije uopste tesko,mada nisam sigurna da sam bas jasno objasnila,ajd ljakse idi probaj,ako ne uspes,neko ce ti sutra bolje objasniti :zag:
    Hvala Mayap, ne znam sta im je stvarno ne mogu to da razumem, da li su ljudi usled ovakvih okolnosti u drzavi postali toliko hladni i bezobzirni, da bi cak i bratu i sestri gledali u oci i precutali nesto tako vazno... Ne shvatam to kao mesanje u zivot, to je ipak samo iznosenje nekih ocitih argumentovanih cinjenica, a na njima je da presude kako zele da nastave zivot... Ova jedna je precutala najboljoj drugarici da je decko vara, posle se oni uzeli i sad kao zive srecno 35 godina u braku, pa sve mi je to sumnjivo... Jednom te prevari zauvek ce... Ali opet kontam da ta njena drugarica sad sazna da je ona znala da je prevario i to precutala, pa sigurno da ne bi ostala ravnodusna... Sta znam, to su samo neka moja razmisljanja. Hvala jos jednom na reputaciji i podrzanom misljenju :)
    :lol: ja sam jednu upravo prelila onim topingom od čokolade i smazala je u slast i tu stajem defintivno

    ja nikako da se bacim ne vežbe, ulenjila sam se kao nikad, vade me duge šetnje al nije to to uopšte : (
    ne smem ni ja, al dam sebi oduška nekad... nisam jela krofne, ne pamtim, godinama i sad se nisam smirila dok ih nisam spremila
    hoćeš onu veliku šupljinu? : )))
    mada nisu loše ustvari, pojedeš jednu krofnu al ko da ništa nisi pojeo,a opet si pojeo i tako
    Ja obično kažem njam-njama-njam, ali i njaaaaam se uvažava kao jasno izražen stav u vidu želje :lol::lol::lol:
    Pozvala bih te, ali... :rumenko: nema višeeee :rumenko: Drugi put zovem, nema da brigaš :D
    ... i naravno, hvala za repku :)
    nisi me razumela,ja ne da nisam poverovala,vec sam se zapanjila kako to napolju drugacije izgleda.kod nas sve sam moras da radis
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top