911s [SK]

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • e,brze je'vako!
    pa kako da se ne secam,nisam bila bash toliko mala!zar nije 10 u pola s lukom!?

    "ima'l kave?!"
    "ima"
    "jel frankova":tongue2:
    U audi sam se zakucao sa passatom hadzbak 87 godishte(za godishte nisam bash siguran, uglavnom onaj stariji), VR6, itd,itd...zverina od auta, bila :( skoro sam ga prodao (ima 5meseca :D ) sa sve motorom, ja mislim i da sam ovde bio dao oglas.
    a biciklista mi se zakucao u taunusa...sreca te mi nije iskrzo boju, inache ....
    ma prso sam vishe, sad treba da idem do kopaonika moram od caleta da uzimam auto...shta mi to treba. prodam ovo dodam pare i uzmem neshto euro3, nije ford za dalji put :(
    eeeeeeeeeee,pa nek place!joooooj al smo zli!:twisted:

    meni rodjak za 18rodjendan obeco ajkulu..........zna da volem oldtajmere!ima njegov frend,pa preko veze;)
    brze 'vako na profilu!
    pa ovaj lik ga voza svako vece,skoro...........a drzi ga u dvorishtu...............bash je veeeeeeliki
    e i ti si bash sladak decko,majke mi............josh neshto..........bash si neki fin co'ek-citala sam one postova u mushkarci=zene,dzentlmen
    kolko mislish da platish taj motor 2.0 iz Sierre RS?
    teshko da cesh ga naci za neke male pare, pod uslovom da nadjesh :)
    onaj crveni se prodaje vishe od godinu dana:)
    tachno se secam kad je josh bio na polovniautomobili.com, al je bedan, bedan...samo tako:)
    jedan se ne javlja (064)
    drugi bio dostupan, pa se nije javljao....a posle nedostupan tako da:(
    Ma imaš tvoj oldtajmer, uvek možeš da ga zameniš recipročno sa nekim drugim Taunusom... Meni bi to bila puna kapa... Znaš ono...volim da postavljam slike čega nemam... Ali čim do toga dođem, mane me želja...
    "....Bio je skoro u oglasima Capri Mk2, restauracija uradjena do pola, GT paket opreme i motor, za 350 evra."
    gde?! daj link ili broj telefona.
    ma nisam reshio da prodajem forda(za neku finu cenu da)...gledao sam onako neke oglase na mobile i naleteo na ford ka za nekih 1000e sa euro3 motorom, bar je tako pisalo...pa mi je zapao za oko(zbog cene:) ) zbog toga sam pitao ono na automobilizmu
    a inache od oldtimera planiram da uzmem jedan od ova tri (ovaj je privremeno)
    Ford Mustang 1965 (nashao sam ga za 3000e+registracija+PDV shto je vec sledece godine moguca misija)
    Ford Capri 1 (dao bih do 1200e ako je u dobrom stanju)
    Ford Taunus Cupe(grbavi) ...dao bih isto tako oko 1000-1200e ako je u dobrom stanju.
    mada ovo poskupljenje goriva mi ubija zelju za kupovinu bilo chega navedenog gore :(

    pozdrav.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top