Guitar_Thrill

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Blago tebi ti bar imas band. ja nemam s kim da sviram. pa onda tako uzmem stari caletov sinti i ritam masinu pa sam sviram i snimam neke gluposti.
    Imam stratocaster(kineski naravno) al vazno je da svira dok ne kupim bolju gitaru. Sviram 3 godine otprilike, al u nekim periodima mi se stvarno ne svira pa onda malo pauziram. ti?
    Kupila bih ja ovde,da ima((:

    U pravu si:D Ja najvise volim kad stavim CD u kasetofon,dobije "onaj" zvuk...drugaciji osecaj...
    Rekoh,mozda je bolje ovde da ti odgovorim :)

    Album sam dobila iz Londona pre oko 2 nedelje, od prijateljice.Ne znam ja kako ide to narucivanje preko neta:lol: Kostao je oko 5-6 funti...
    e.. zaposlen čovek....:)
    tako i treba... ma naći će se... polako.... najbolje bi bilo da bačiš koji oglas.... =)
    dolaziš na svirku u stajićevo?
    kod mene.... hm.... pa ništa posebno... to što ti kažeš... škola i tako.... mogli bi da nas časte nekim raspustom.... da malo danemo dušom (što bi se reklo... :D)... i tako... smorsmorsmor.... ceo dan provedem ispred kompa, to nije normalno.... osećam da ludim.... majspejs epidemija. aaa...
    ništa ti ja ne radim po ceo Božiji dan.... baš ništa.... a kad me sve stigne... onda ne znam gde mi je dupe a gde glava.... al dobro.... :)
    moram da se pohvalim da sam naučila nekih 5 akorada na gitari. :P
    hehe.
    nikad od mene neće biti muzikant.
    :D
    i sve tako...
    cuo sam ima svirku u stajicevu pa sam mislio da odem ako su dobri, znam da on dobro svira
    kad ces ti sa tvojim bendom napraviti jednu, da dodjem da gledam
    ime......to je ONO sto ti pishe u zdravstvenoj/stednoj/licnoj/pasoshu/indexu blablabla.....kontam,mozda svratim do Zrenjanina za koji dan,pa da znam kako da te oslovljavam:lol:
    mi planiramo bend pre srednje XD ...***** srednju moja je skroz fensi mogao bi samo cecu na sintisajzeru da sviram..moja kosa je dobro..porasla bogme moz ubit nekog snjom...i jos poplavela... dobra je dobra...
    XD
    nisam bio na krsti jedno 2 meseca..sad slucajno navratio..ah svira se ..sad bendove pravim i takoc :) jel ti narasla kosa? XD
    Ma imao sam neku krsinu od Astera.
    Meni je ova gitara dobra, a pojacalo rastura.
    E, jel bi mogao ja nekako da se uvucem u taj bend? Da sviram ritam?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top