gagasf

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Sta nisi nasla...?
    Pa sve sto sam ja objavljivala...slike to su ili moji psi ili stenci mojih pasa:))
    Komsinice sa Zvezdare :) moja jedna druigarica zeli pudlicu ali moram imati sliku kuce da bih joj pokazala, i dali je muzjak ili zenka?
    Jesmo jesmo, kako su vase kuce? :)
    Ovaj moj avatar je Megicina najnovija slika, vise nije chivava haha :)
    Dobro veče. Kameni cvet mi je rekla da mi možete pomoći oko groomera u Nišu. Kaže da znate neku ženu koja to odlično radi. Mogu li da vas zamolim da mi pošaljete njen kontakt telefon. Puno pozdrava iz Niša.
    Zato sto hoce sa kupi civavu zato sam postavila i to
    uostalom, ako nisam u pravu nek me modle isprave.
    pa jel znas gde je bila ta tema? bila je na Svetu Zivotinja
    tamo gde je terapija s tim sto se na odeljenju puno pise pa je tema zabacena pa sam je podigla i skrenla paznju modlama
    Aman više, turi je na krstaricu :per: Vidiš da nema nigde nikoga, pa da ih pri(na)vučemo :super:
    Ma samo se ti zezaj, a ja ću da uzmem ogrlicu sa vibracijama i ultrazvukom i to za 48 jura. Ha, ha. Pa ti vidi!
    Mila. kasno videh poruku, a i bez auta sam danas bila:(
    Svejedno, evo ti moj broj tel. pa se nadam da se dogovorimo za neki drugi put, da iskoristimo ovo lepo vreme dok traje
    Dragana 065/84-10-010
    Bio nam je slab odziv za šetnju :think: Ja živim na Voždovcu ( V.Stepe ), a radim u jednoj ulici iza restorana "Lipov Lad".Obzirom da ste na Zvezdari, možda bi mogli da se vidimo :) Suprug dolazi po mene sa Ogijem oko 15.30h, pa ako ste blizu, voleli bi da vidimo tog Vašeg šmrcu.(posebno mi je slatka frizura sa izložbe):heart: Ukoliko želite, ostaviću Vam moj mob.:bye:
    :))
    Meni je horoskopski znak devica, a podznak mi je blizanac. Ali sam mnogo vishe blizanac nego devica.
    Znaci u tom zecu lezi grm??!! Odavno se nisam osecala ovako jadno, smoreno, bezdusno i nije mi ishlo ovako bezveze. Sve ono cemu sam se radovala i sto sam planirala i zelela se polako ali sigurno izjalovljuje. Sve se nadam da ce proci uskoro.
    Posto se ne razumem bash u horoskop, hajde, ako ti nije problem napisi nesto o trenutnoj situaciji.
    Hvala
    Cao! Zovem se Ninoslav. Prvo, želim ti Srecan Badnji dan i Božicne praznike! Obožavam dopisivanje i upoznavanje, pa bih želeo da se dopisujem sa tobom, ukoliko je moguće. Inače, želim da upoznam "pravu" osobu i srodnu dušu, radi zakoračenja u ozbiljnu, iskrenu i trajnu emotivnu vezu.Pozdrav!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top