Hetfield girl

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • otkud ti? :rotf: dolazi cesce.

    ma idi te natalne karte gluposti meni isto svasta pise.
    a najjaca fora kad sam radila za vezu rak-rak (ja i Andrija) ocrnise nas. :rotf:
    sta ima novo? :heart:
    Juuu, to ti došla ! :eek: :lol:
    Pa gde si bre ti ? Nema te ni na sekund... :lol:
    Ijuuu, sad videh da nisam ni videla jednu poruku koja je čak na trećoj strani ! :eek:
    Ju, šta mi je? :lol: Mora da sam prolupala...
    Jao, još malo Gumuš, ali večeras Izgubljene godine. Postala sam zaluđena tom serijom...

    Ovde imaš mnogo više na hrvatskom... Svašta mi je pisalo.. :lol:
    http://horoskop.hr/natalna-karta/
    Uh, evo napokon sam sela.... Znači, danas je bila havarija..
    Morala sam sa mamom da idem da bi bratu kupili patike... :roll:
    Ja u ponedeljak ne idem u školu... Dan škole ! :zskace:
    Srećno na seminarskom ! :zag:
    ja procitala knjigu za dan.
    sad sam bila kod drugarice na slavi i bilo mi je vrh. em sam jela em smo se zezale nisam je dugo videla a jedna od najboljih mi je. :heart:
    ovo bilo veceras u grandu

    Ma bre... mnogo retardirana najava.. fzn.. Uz Šeherezaduuu.... ste se nadali ! ... Za Gumuš.... strepite ! Behtir.... ćete obožavati ! Nova turska hit saga ! :rotf: Kad god čujem umrem od smeha... xDD
    Ja lišće veoma retko, ali Gumuš redovno... i na happy-ju je počela jedna mnogo zanimljiva serija... malo sam gledala i zalepila se sad .. xD
    Na pinku ništa, hvala bogu.. ima mnogo loš izbor.. msm u odnosu na ostale...
    a škola mi je lepo počela... -.- dobila sam 2 na 3 iz istorije... a što je najgore ... sve što me je pitala sam znala, ali sam tako ubagovala, da skoro ništa nisam mogla da izgovorim... :lol: Strašno ! Simpatija nema... xD
    naravno da se interesujem ! Svaki dan čitam o njima !
    ma ona je polagala ne mi.
    e ja spavala ceo dan nocas cu da citam knjigu. moras da procitas deo. ceola knjiga samo sex :rotf:

    Otisli smo u krevet i dospavali jedan sat. Kada smo se prbudili Ralf je opet bio tvrd. Ovaj put Majkl se postarao da sve bude mnogo,mnogo duze. Toliko sam se zanela da sam mu obema rukama scepala zadnjicu,pokusavajuci da ga dublje i dublje nabijem u sebe - rasirila sam noge sto sam vise mogla - i podigla kukove sa kreveta - i pratila sam mu pokrete,ponovo i ponovo i ponovo - i naposletku svrsila. Svrsila sam neposredno pre Majkla i u tom trenutku ispustala zvukove,bas kao moja majka. Majkl isto.
    e mi imali trgovisnko prva dva casa smorili smo se ko lesevi. dosla nam zamena zena je pricala sat i po :eek:
    onda imali polaganje iz engleskog i ulazi neka zena u ucionicu da polaze za profesorku i kaze 'dobar dan ja sam Vesna Markovic'
    ja bez texta :eek: tako se zove Andrijina mama.
    e ma nmvz opusteno :zag:
    ma danas bila u sk i smorila se naravno. sutra idem na slavu posle skole kod drugarice i tako...
    Aki sve super :heart:
    sta ima kod tebe???
    Jaooo, baš super što si dobila dobre kritike ! Baš mi je drago ! :heart:
    Vidim nisi imala tremu! :eek: Hoću ja da doživim to... xDDD Ma svaka čast u svakom slučaju !
    E, u finalu navijam za đavole ! Pretpostavljam da će oni ići dalje ! Sad hejtujem Barsu !
    Koliko god bili bolji nisu zaslužili prolazak u finale ! Sudija je potplaćen 100% i juče je Real
    ladno mogao da da još 1 gol + onaj što nije priznat zbog navodnog faula Ronalda, a zapravo je
    Ronalda oborio Pike, pa je on slučajno leđima zakačio jednog iz Barse ! Znači, čist gol ! Ron nije
    kriv ni za šta ! :roll: Al aj šta sad ? Gotovo je :(
    Jel gledaš Gumuš? Još malo će da se završi, pa posle toga još jedna serija u kojoj glumi Mehmet :heart: !
    Moram da gledam ! xDD
    e ma uzas.
    igra za def dance pa igra u spotovima...
    igrala je kod Nede Ukraden u ovom novom spotu...
    ali brt nema ukusa nimalo
    hvala :heart:
    a mama da zena vodi racuna o sebi i kroz je ok. lepa mama lep sin :mrgreen:
    Bojana...joj znam uzas znc ko neka ciganka. uzas,uzas.
    jao Jeci extra! kako te pohvalila. :heart: pa najbolja si :zag:

    kod mene...pa nista posebno...
    sve je super.
    sto se Andrije tice znas vec sve,skola ne pitaj :rotf: a ionako je bila praxa...cekam sad Alisu i Nevenu na skajp da im okacim neke Akijeve drugarice i da im ispricam ukratko kakve su... i tako... e cek da ti posaljem pp.
    jeci si mi ziva?
    kako bilo danas?

    ja otisla na praxu u 9 i bila do 11 a trebalo bi od 8 do 2 :rotf:

    btw vidi mi album :flert:
    Ja sam se sad iznervirala zbog Reala... Čak sam i plakala.... :roll:
    Al šta sad! Barsa je iskoristila to što Real nije imao odbranu i eto... :(
    Ma i to je isključila kablove dok brat nije seo... xD
    A telefon mi je uzela zato što ga nisam ispuštala iz ruke... Non-stop se dopisujem sa Tami i eto... :lol:
    Da, i ja sutra.... A ne ide mi se .... :sad2: Kad samo pomislim! Al aj' izdržaću još mesec dana..Posle milina!
    E, hvala ti puno... Evo sad mi keva spava, pa sam uzela fon... xD
    Ma nešto sam je kao iznervirala... :roll:
    Šta ima kod tebe?
    E, tako... Može, ali nemoj i tad da mi izbegneš, pls...
    Meni keva sad uzela telefon ! :besna:
    A Tami izgleda ne dolazi na krstu... Aj joj ti, molim te, pošalji poruku da ne misli da je kuliram... :lol:
    Jao, jedva čekam da napraviš skajp! :heart:
    a daaaaaj, pa možeš sad da ga napraviš! Ne treba više od pola sata...
    Čisto da mi bude lakše što te ima tamo... xDDD
    Ljubav je velika, ali je prijateljstvo veće. Ljubavi dolaze i odlaze, a samo pravi prijatelji ostaju…:heart:
    e da na onoj lutajucoj nalazim se dole pored bine videces u beloj majici... bas je lepo vidim. pored mene je drugarica u crvenoj majici i necim preko....
    imas lutajucu na mom profilu....
    Ma ja... Više bih volela da učim, a da ne radim po kući... XD
    To će mi kasnije više trebati, al' aj' ... Nakaniću se jednom i knjigu da uzmem.. :lol:
    Juuu, ništa ja tu ne kapiram, ali deluje mnogoooo komplikovano...
    Svaka ti čast ! Kad imaš sledeći ispit? :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top