vrteška

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ja sam sinoć bila god drugog dr po još jedno mišljenje.Dr je rekla da 2.3 mm nije patološki s obzirom da ima nosnu kost i da je prokrvljenost dobra tako da mi je puno lakše.Rekla je da je sa bebama sve ok.Al znaju dr da isprepadaju.......uh...
    Bila sam na ekspertnom UZ i sve tri bebe su približne veličine,jednoj je NT 1mm,drugoj 1,1mm a trećej je 2,3mm gde me je dr jako zabrnuo jer je rekao da postoji mogućnost da sa njom nešto nije u redu.Ponoviće UZ za 4 nedelje pa će videti da li mi treba amnio i da li će vaditi taj plod
    Imam i dalje mučnine i juče sam primila infuziju u Genezisu.Bebe su dobro,oko 3 cm su lepo se razvijaju treba opet da idem za dve nedelje na ekspertni UZ.Gde se ti kontrolišeš? Ajoj 4 bebe sad si ko Paralijan.Da li imaš sad pompć oko kuće, a ko će ti pomagati kad se porodiš?
    Meni je dr rekla možda će mi staviti serklaž u 15 nedelji za svaki slučaj pa onda kad doguramo do 25 nedelje strogo mirovanje,ali je rekla da je to još daleko ali predpostavljam da ću od tad biti u bolnici...Ne znam...
    Bila sam u bolnici od nedelje uveče,jako sam povraćala od petka popodne pa su me zadržali u ZR dali mi infuziju.Radili su mi u nedelju UZ i čuju se tri srca veličine su 11mm
    To su sjajne vesti.Čestitam.Hvala ti na lepim željama nadam se da su i moje bebe ok.Ja sam danas tačno 7 nedelja trudna,po njima.Znači da bi u ponedeljak trebalo da se čuje srce.Puno te ljubim i čuvaj bebe
    Malo sam se smirila,juče sam bila sva u panici nisam prestajala da plačem,sad sam se malo smirila.Tu su tri bebice kod mame i nadam se da će im se srce čuti za 10 dana.Dr bi mi valjda rekla da treba daa brinem,ali kad je to jače od mene.Jutarnje mučnine ne popuštaju.Tražila je dr da ponovim betu za kontrolu,mada se lepo duplala sa 930 na 11 dan od ET na 1950 na 13 dan od ET,pa me malo i to sad brine.Mene stalno nešto muči.......
    Ne mogu da dočekam,već sam počela da tripujem da sa bebama nešto nije u redu,mada se beta duplala i imam mučnine,grudi me ubiše ali dok ne vidim da je sve ok ne mogu da se obuzdam.Kako si ti? Zorica je išla na UZ posle nedelju dana u dom zdravlja i nosi blizance.Sad razmišljam trebala sam i ja ići na UZ kod nekog dr da vidim da li je sve ok.
    Ovaj je praznik posebna priča jer on je samo za najslađa bića,želim da ti se ostvari savki san,za čitav život ne samo za ovaj dan!!!!!!!! SREĆAN 8. MART
    Čestitam!!!!!!!!!!!!!!!!:vatromet: :vatromet: :vatromet: To je predivno!!!!!!!!!!!
    Nije mi radio net od juče tek je sad proradio,tako da do sad nisam videla ovu lepu poruku. :cmok: :cmok: :cmok:
    Beta je 930.0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Što znači da ima 2 ili 3 bebe!!!!!!!!!! Presrećna sam! Želim i tebi sutra puno sreće i da tvoja beta bude veliiiiiiiiika!!!!!!!!!!!!! Ne mogu još da dođem sebi,prvo sam plakala sad bi vrištala od sreće!! Puno te ljubim
    Bolje mi je,vrtoglavice su mi bile kad sam jako gladna padne mi šećer,pa sam osećala vrtoglavicu.Bole me grudi,sutra moram ići do lab.više ne radi teren.I rezultati budu sutra uveče gotovi.Jedva čekam tako imam neki predosećej sa će beta biti pozitivna.Nadam se da će nam se najveća želja ispuniti a to je da budemo mame
    Danas sam bila u NS da primim infuzije.Malo me boli materica a kažu sestrice da to tako treba,i bole me grudi,počela je i neka vrtoglavica od juče onako u naletima dođe pa ne stane ne znam ni kako bi ti objasnila ,pitala sam sestricu danas kaže da je od Utogestana ali nisam ih imala dosad,pa mi to nije jasno...Kako si ti ima li kod tebe nekih promena? Ja sam rešila da betu vadim 11 dan,u sredu,rekla mi je koleginica što tamo radi da može da se vadi i 11 samo što to ono nokom ne govore,ako je trudnoća mora se pokazati i 11 dana....
    Dobila sam Fraxiparin umesto Andola,vidim da je dobila i ova žena što je bila samnom u sobi,valjda tako mora.Ukinula mi je i Folnak i dobila sam umesto njega Femibion. Dr kaže da je to slično kao MamaVita. MM je sad bio u apoteci i sve lekove kupio i dao 4000 din. Besplatna VTO.....
    Betu vadim 26.2. ali imam još jednu infuziju da primim u petak,tako da ću ići u Zr bolnicu da primim.Sol. Voluven i Sol.Albumini išao je mm sad u bolnicu pa ovi nikad nisu čuli za te infuzije pa su zvali NS da naruče da ja mogu da primim u petak,užas...Dobila sam da primam Fraxiparin injekcije umesto Andola i Profesteron depo injekcije na peti dan tako da se opet bockam:( .Želim ti svu sreću večeras pa i ti da uživaš i maziš stomačić....
    Bila sam na ET u 11h a došla sam kuči u 19:30h,primala sam infuziju pa nikad da iscuri:Vratili su mi 3 embriona,i dobila sam sličicu.Ništa ne boli.Bilo je 10 embriona.Nismo ih zamrzli nismo u finanskoj mogućnosti a i nadam se da će sad uspeti.Želim ti puno sreće u ponedeljak.Iz pouzdanih izvora sam čula da žene koje su imale hiperstimulaciju 99% ostaju trudne tako da se nadamo najlepšem :heart:
    Nije mi ništa rekla oko embriona samo je rekla da dođem sutra u 11h,saznaću sve sutra
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top