gost 149401

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • jesam...
    prvo su mi se usne učinile poznate
    ali nisam bio potpuno siguran...
    ali kada sam video oči... : )
    :heart:
    Ја сам мислио да си то ти...
    Да н исам можда ја?
    ..........ja sam pomalo glupson za komp ali chaprkao neshto isprobao i eto ........................snalazljivost +mala doza srece to sam ti ja ..........
    Ma, to ja sto puta uradim, ahahaha.
    Paaa, ista tema o kojoj smo danas pisale na pp.
    Nastavak ima...ahahahah..
    E, da, to je najgore, kad neko bezi a nema pojma ni zasto ni od cega. No, ima ih na zalost... :( Samo informacija, i tvoj osecaj-ako mislis da mozes da izneses to (konkretno, da budes sa osobom koja je bolesna od bilo cega).

    Uzivaj, pozz! ;)
    Ne smaras, volim ja da pricam, narocito ako neko zna. Znam ja sve ovo sto si mi poslala, ali vidis da svaki prenos ukljucuje krv, ili ja pogresno citam. Zato mi je i logicno da je ne svrstavaju u seksualno prenosive, mada vidim da jedan sajt od ovih je svrstava. Ja procitah na wiki, ni tamo je nema u toj kategoriji, ali, niko ne kaze da nije moguce seks. putem, naravno. Inace, dugo sam se zabavljala sa deckom i zivela sa njim, koji ima C, pa sam se eto malo informisala... : )
    Hvala. :) :rumenko:
    Zezao sam se citav dan sa rodbinom i ortacima, nije da ovako mator nesto slavim, ali onako... simbolicno okupljanje najblizih likova. :)
    Могу ли да те додам на лису пријатеља?
    Неки данашњи коментари су ти изузетни...
    Sve mi je jasno, hehe.
    Ja sam, konkretno, bas nju pitala jednom da li ima u statistici ijedan post bez tog smajlija otkad su ga uveli, hehe.
    Nekoliko dana ga nije koristila pa je pocelo opet.
    Ovo je prava posast ovih dana. :lol:
    Tu sam, nešto sam zauzet, neke obaveze i tako...Javiću se, zanimljiv ti je "tekst"...:D Eto koliko se ne poznajemo...:)
    pa jeste, iskoci onaj prozor za popuniti, samo, ja nisam htjela da apdejtujem podatke, prihvatila sve sto su oni bili postavili...
    odo po ladno pivo, pa da muvam neku cicu na forumu
    sada mogu:D
    hihi
    pozdravcic:cao:
    ma to su bas gluposti, jos nam i pol pisu... mislim, stvarnoooooooooo... bar da stoji samo u profilu, ali onako ispod avatara je totalno suvisno...
    a taj stvor je super kada se naviknes na njega:D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top