Micimacko

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • а ја мислила само нас саватала беспарица :)
    него, ја окренута деци, и то ми је сав свет... ана је, хвала Богу, баш лепо прихватила секу, помаже нам и око купања, хоће и да је пресвлачи, јутрос кад је таја водио у вртић каже "хоћу да дођу мама и марина по мене, а ти седи кући, па ћеш после да дођеш у паркић"
    љубимо другара габријела, а ти се јавни кад имаднеш времена ;)
    Draga, svratila sam samo da ti poželim da uvek budeš tako pozitivna, vedra i puna mladalačkog duha kao što si sada, srećan ti rođendan! Poljubac za tebe i Gabrijela
    Neka svaka zelja postane stvarnost,
    a svaki pokusaj uspeh!
    Srecan rodjendan, mila moja!

    Ljubac za tebe i vragica :cmok2:
    мислим да сам ти послала пп, али и овде да ти одговорим: анчи није љубоморна, више је у фазону "видите мене, беба ништа не зна"... мени је важно да је прихватила да мама мора да храни бебу, али исто тако да кад беба спава мама има времена да се игра са аном... јуче смо кренули у вртић, јој њене радости, баш се била ужелела својих другара...
    како нам је другар габријел?
    како су прошле твоје премијере?
    љубимо вас :*
    Cao draga!!!
    Izvini sto ti se nisam dugo javljala., nekako u oskudici vremena i puno obaveza, a trka za vremenom i novcem...
    Cucemo se ubrzo. Ljubim vas puno!!! Hristos Voskrese!!!!
    hvala ti draga na cestitci,bas si me obradovala:)mnogo lepa slicica...i vama srecni praznici i puno poljubaca saljemo vam Nikola i ja:cmok:
    хвала ти драга пуно... јесте, анчи је добила секу марину, обе смо ок...
    љуби нам другара габријела :*
    jjjjjjjoj juce kako je bilo lepo vreme u bg pre podne sam se sa lazarom setala bili na kalisu pa se vozili vozicem po kalisu pa smo bili na tenkovima pa u vojnom muzeju posto lazar obozava vojsku i dete je bilo fascinirano da si videla to odusevljenje :) posle smo se prosetali kalemegdanom ifgrali sa loptom i onda smo otisli na klopu u kentaki tacnije na kukuruz i pomfrit jer je to nesto sto on obozava :)juce sam bila slobodna i eto tako ceo dan njemu posvecen uzivala sam...a kad je mm stigao posle rucka smo otisli do delta sitija i do usca i eto ti dan proleteo za cas...danas sam takodje slobodna ovaj mesec bas dosta slobodnih dana imam tako da eto bice uzivanja :
    jesi ti dobro?bas te ne vidjam cesto na forumu mada i mene sve redje ima :(
    jel nam drugar dobro?
    e cao zenska ma neee mislila sam da sam trudna ali se ispostavilo da nisam dobila sam na kraju i to je to ...al bice ..
    jaaaaaao moram da se pohvalim jutros smo dobili prvu kolektivnu slicicu lazinu i neces verovati ali klinci su preslatki i ko veliki ja sam odusevljena i jedva cekam da dobijem platu pa da uzmemo veliki ram i da uramimo slike imamo 3 jednu kolektivnu jednu njegovu u boji i jednu crno belu ...i dobili smo malecke u boji tako da ce biti i za novcanike :)a jucem smo kupili preslatke patikice polino patikice sa zabicom :) to je bio njegov izbor mada sam ih ja gledala jer znam njegov ukus :) i to ce dasa da dobije za imendan a tada nam je i slava to je za koji dan a za uskrs uffffff ne znam bice neko kinder jaje i sad pojma nemam sta jos :)daj ideju ako je imas :)
    draga moja nikako nemam vremena da se javim jako ti se izvinjavam zbog toga :(
    kako sednem za komp lazar mi ne dozvoljava da s bavim icim sto nema veze sa njim znaci trazi podpunu paznju...vec 2 nedeje idemo u vrtic slinimo ne strasno al dobro polako ide i lepse vreme pa bice bolje :)
    kako ste vi videla sam slicice iz sarajeva i ne sumnjam da ti je bilo lepo...
    sta ima novo kod vas?
    sad se samo na kratko javljam jer i nemam puno vremena idem da spremam stvari za vrtic a i da odmorim malo :)
    kissic za vas drugari pa se javnite
    ćao draga, nije me bilo odavno, nešto sam se zasitila svega, interneta i ostalog pa sam slabo svraćala a i kad svratim nigde nikog na forumu. Kako si ti, jesi li još u gužvi i frci sa pozorištem? Kako je Gabrijel, jel ide u vrtić? Nadam se da ste svi zdravi mada još uvek traje taj period prehlada i virusa. Ja jedva čekam lepo vreme da možemo negde u šetnju, dosadile su mi više igraonice, zatvoren prostor i tržni centri. Ljubim vas
    sad kad vidis da sam zaboravila i kako se odgovara na poruke lol.
    Postala sam toliko zaboravna da mi je potreban podsjetnik da popijem tabletu za memoriju...
    Pa sve se razrijesilo...islo je onim tezim putem, ali ja drugacije ne znam.
    Nina mi je 17og proslog mjeseca imala operaciju...vadila je sva 3 krajnika i ugradjivali su joj cjevcice za sluh...malo je reci da sam kao luda poslednjih mjeseci...od dijagnoze do operacije je bio tezak put jer je u medjuvremenu stalno bila bolesna...od laringitisa pa do pocetka upale pluca.
    Sto se tice faksa...sada ispite brojim unazad :D
    Naravno da ce mo se od sada cesce cuti.
    Ljubim!


    pa naravno...pisala sam sama sebi..evo kopi paste.
    Draga moja evo me, slabo svracam,a i kad svratim nigdi nikoga jer obicno je to vrime kad vi spavate.
    Kod nas nista novo, cure u skoli ja doma, na posa, muz isto tako. Bilo je gripe pa sma se bakcala i sa tim i to ove godine dva puta ....zima nam se oduzila nikako snjeg prestati padati, jedva cekamo proljece:)
    Kako ste mi vi, kako uskladjujes posao i obaveze oko malenog, ima li gripe kod vas?
    Javi se
    Velika pusa slatkom djecaku:)
    joj drugari i mi smo vam svi u kuci bili bolesni 20 dana(a moz misleti nas petoro ko pijani curici teturamo po kuci),jos nismo posli u vrtic trebalo bi od septembra ako stignemo na red...bili na sistemackom sa dve ipo godine i prepala sam se kad sam cula koliko je teska i visoka....ali posle sam proverila na netu i ok su nam dimenzije :)....joj Milica je po ceo dan samnom u kuci pa me samo cmace i tepa mi po ceo dan...ponekad izvali nesto da mi dodje da je pojedem...bili smo kod bake u Beogradu i sad kad joj u kuci neko kaze nesto sto joj se nesvidje kaze e oticu ti u Bograd i necu ti doci 6 godina...sledeci mesec idemo malo u Banat i tako....Ljubi nam Gabrijela i ljubic i za tebe naravno....
    Vidim da si se odlicno provela u Sarajevu... tako bih i ja volela jos jednom prosetati i preci Miljacku.
    Ja sa klinkama provela vikend kod sveki tj. na bazenima :lol: Uzivale smo i planiram sad na akvarobik da krenem. Plivanje je moja ljubav iz detinjstva a ozbiljno mi je potrebno mrsanje tako da pokusacu da spojim te dve stvari u nesto korisno. Ljubi vraga lepotana, pa se nadam skorom kafenisanju.
    mici slike su super!puno pozdrava tebi i gabrielu...mi smo u sustini ok...nina je trenutno u sloveniji ocekujemo je sutra sa novim medaljama...veeeeeliki ljubac od nas...
    :DDraga da ti se i ja javim kratko....dobro smo svi sto i vama od srca zelim. Pohvalicu ti se bila sem u pozoriste odgledala Salomu
    Oskara Vajlda u reziji Edvarda Milera, on je iz Slovenije i radi u Ct. i Pg. Ovih dana je Otelo na repertoaru pa cu i tu predstavu na-
    stojati da odgledam. Kako napredujete sa vasim novim proektom o kojem si mi pisala, nadam se da je sve ok. dali klinci i klinceze
    dobro savladju gradivo......kako mi je Gabi mali slatki vragolan!!!! Puno ljubacaaaaaaaaaaaaaaaa...od nas!!!!:kiss::kiss::kiss:
    Nikako, to je glupst navjeca, da ides od vrata do vrata, da nudis osiguranje zivota, narodu koji nema ni za
    osnovno da prezivi...ludilo totalno...bice valjda nesto drugo. Mila je hvala Bogu dobro, raste, gledamo se
    preko skajpa svaki dan i tako, dusica. Kako ste ti i Gabi, ljubi ga puno..cmoook:)
    Mici kako ste?Kako je sad Gabrijelu?Mi smo zdravi,taman smo se izlecili,a bogami smo se inhalirali punih deset dana...onaj ekcem mu nikako ne prolazi tj malo se povuce pa opet...sad mu dr dala neku kremu cefabene...e rekla mi je i za onu kremu sto si mi ti preporucila,ali kaze da ima i kao kupka pa se sipa u kadu...ne znam da li da i to kupim...kako posao?Kad treba da ides za Sarajevo?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top