*Dragonfly*

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Kineski simbol je u pitanju ...stoji tu kao neka oznaka mog trenutnog psiho-fizickog stanja ili raspolozenja :) ! Trenutno se osecam snazno ...ali bilo je tu svega ,promenljiv je :) ! A ako se pitas zasto kineski ...tu nema konkretnog razloga ,osim sto mi odisu nekom mistikom ,a i deluju kao neka vrsta zagonetke ,osim ako nisi expert za kinesku kulturu i njihov jezik :P !
    Nasao sam nesto sto bi ti mogla da testiras :) ! Stevie - tematski se uklapa u ono sto volis da gledas ,a verujem da ces ti najbolje znati da nam preneses utiske ...ja nesto slabije gledam filmove poslednjih dana pa samo prosledjujem ideje do drugih :) ! I naravno ,oprostices mi ako ti ovaj film protraci dragoceno vreme ...
    Ja samo da se zahvalim na lepim recima i na tome sto si uvek tu da pomognes i da nesebicno podelis pozitivne misli :) !
    Alegra, domaca firma za poslovnu odecu uglavnom.

    Inace, obisla sam ceo grad uzduz i popreko i ovaj je bio jedini maslinasto zeleni. Svi su uglavnom beli ili krem, a ja ne nosim takve boje.
    Al je bio mnoooogo skup, ko 2 iz Zare.
    hvala : )
    još uvek istražujem šta mi od tih stvari stvarno leži, pa sam u fazi eksperimentisanja : )
    Danas mi je bio lep dan, :)
    mada sam dosta vremena
    proveo na faksu i obaveze
    me salecu, ali pokusavam
    da budem raspolozen.
    Nikako mi ucenje ne ide.:(

    Nisam te pitao da li si
    gledala La Antenu?
    Video sam reputaciju.
    Ako nisi, svakako ga preporucujem.
    Odlican film.

    Ovih dana sam pogledao
    i "Ko se boji Virdzinije Vulf".
    Verovatno si videla komentar.
    Ostavio me je bez teksta.
    Elizabet je bila odlicna.

    Sada slusam ovo:
    Ijao, pa hvala. Vozicu ga do besvesti i pravicu se vazna. Samo da ga nadjem.
    :)))
    moj lepi narandzasti klio! Bice kao u crtanom filmu:

    Slusaj, ako hoces nesto od Koko nakita, napravi nalog na fejsu da vidis sta hoces i ja ti kupim na narednoj Modi i saljnem postom u NS. Od Koko ne moze da se naruci jer se sve razgrabi u roku od odmah. Ali, ja znam brata od devojke koja radi Koko nakit pa mozda mogu nesto da smislim. :) Taj brat je postao rok zvesda od kad postoji Koko, svi jure za njim...
    pa ja mogu. Moras da im postanes prijatelj da bi mogla. Koko Das je najoriginalniji na Modu uvek bio. U svakoj sledecoj iteraciji ostali kopiraju ono sto su ovi odneli na predhodnu Modu. A Koko je korak ispred svih... :)

    Jel si kupila Frashionin nakit?
    joj zaboravila na lakic.
    Neki CR (care romeis). Garant je kineski, na ulici je kupljen.
    Na Modi nisam bila, bila sam na terenu taj vikend.
    Jel si ti isla na Modu?
    Ja sam skinula film sa Piratebay-a!Ovo je tacan naziv Los.Ojos.De.Julia.2010.DVDrip.XVid-LuCiFeR,pa ako nadjes jos negde torrent,da znas da ja imam prevod.
    Prosao mi seminarski!!!!!!!!!!!!!Dugo je drzala i dva puta je nisam nasla u skoli!!Znas kako sam srecna sto ne moram opet da pisem,ispravljam....

    Hvala ti jos jednom,od srca!!!!(i da ti preporucim LOS OJOS DE JULIA,imam ja prevod,ako ne mozes da nadjes)

    AnimatedSmileyWithDaisy.gif

    pretpostavljam da jesi ovo gledala,
    ali ova pesma mi je u mislima ceo dan,
    morala sam proslediti. :)

    Hej, Dragonfly, izvini sto ti nisam pisao.
    Bio sam kod kuce za vikend,
    danas se ponovo vratio u Kragujevac. :)

    Juce sam bio super raspolozen,
    gotovo citavog dana sam bio napolju,
    uzivao u sitnicama, druzenju,
    a danas sam sasvim suprotno naelektrisan.

    Priblizava mi se aprilski rok,
    pa panicim :S

    Gledao sam Svedoka optuzbe
    sa Marlen Ditrih.
    Skinuh nekoliko filmova sa njom, pa
    uzivam.

    Gleda mi se neki anime,
    Imas li da mi preporucis nesto?

    Kada ugrabim vremena pisem ti
    opsirnije na pp. :zag:
    Cao :) ! Tebe cekam a nikako da se oglasis na forumu ...imam jedno vazno pitanje/zapazanje da ti saopstim ;) !
    hvala, i ovo sunce jutros mi je ulilo nadu da će ipak opstati : )
    obavezno javi kako napreduju, ja ne znam ni koje će boje biti ove moje, ali koje god da su neću se buniti, samo da ih zaštitim od mačka : )
    jooj, pa da.
    Ja sve zaboravim odakle si ti...
    A to objasnjava puno toga...

    :))))))))))))
    da, umalo da zaboravim:
    startas patike se mogu naci u Borelli prodavnicama. Ima ih 3-4 u Beogradu.
    Alternativa je onaj koncept store Supermarnet, ali su tamo mnogo skupe.
    (ja sam letos bila luda za jednim tamno zelenim sa tetris figuricama koje se slazu, ali nikako nije bilo broja)
    suknja-ST George (broj veca nego sto mi treba, prestali su da prave 36 broj)

    carape-dva para. Ispod tamno braon a preko zelene cipkaste. Moram dva para da nosim, ledenica je ovih dana... Mislim da je u NS jos gore. Kod vas je obicno hladnije nego kod nas.

    torba-Urban Republic. Veruj mi, ne zelis takvu torbu. Ocajan je kvalitet, izgledala je na oko kao lep debeli tamnozeleni skaj, međutim to tamnozeleno se guli i ispod ostaje kao neko belo platno i sve u svemu nista ne valja. Mozda sam je nosila 5x, uopste nisam zadovoljna.

    Eto... Sta ti radis? Procitala Nevaljalu devojcicu?
    Hvala :)

    Ja sam pak fascinirana estetskim perfekcionizmom postavljanja tvojih fotografija :)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top