Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Ma ja smazala punu činijicu ovih trešanja iz amareta, pa kao da sam se malo ošašavila kad je trebalo da je ukrasim. Neću drugi put. Jaco, hvala za bonu!
Nemam, ali potrudicu se da napravim kad mi poruce ponovo..Imala je Dzoni 94 ili neko slicno ime..stavila je tutorijal za Mutka, ja nisam mogla da nadjem..pitaj na temi koja se odnosi na figurice.
Jaco, da li si negde postavila recept za onaj libijski kolac? Ja ga zanam kao melfeje. Slican nasoj krempiti ali sa manje fila i redja se kora-fil-kora-fil-kora pa onda taj preliv koji ne mogu da dokucim od cega je. Ja ih obozavam Jela sam ih ( tamanila ) u Tripoliju kad smo bili u poseti kod kumova i svaki put kad su dolazili su mi donosili po kutiju. Pokusala sam da otvorim neku stranicu na FB ciji mi je link dala Princess ali nisam uspela.
Hvala ti unapred!