Forma_Ideale

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Piše u profilu prevodilac? Ma ja sam to tako davno pisao da sam i zaboravi :D
    Pa dobro, priznajem prevedem ponešto s vremena na vreme, budističke stvari.
    A nešto stavim i na forum, što jest jest :D
    Nema na čemu.
    Ima divnih smajlića. :D
    Ja slučajno nabasala, tražila slike na photobucket-u i izbaci mi taj album.
    pa tako je jednostavno - kao - istina je
    izvini to za interpunkciju, ali po forumima ne koristim zaista, ili vrlo retko. Razlog je to sto cuvam zareze za word :P
    Skontao sam da je facebook bas gubljenje vremena.Poslao sam ti poruku za Novu g.ne znam da li ti je stigla.Moram da vezbam kao manijak dok ne diplomiram,tako da nemam vremena ni za sta.Ali mi bude povremeno interesantna ova tema sa sukobima misljenja....kao sto vidis,EKV euforija me je skroz prosla.Kako si ti? poz :)
    uf bio sam se zabrinuo reko da te nisam naplashio mozda nekim gestom ili ko zna sta vec, nice to see you again i da, srecni praznici onako djuture i tebi :P
    Jeste, dotične dame što si navela mnogo lepše izgledaju sa kratkom kosom. :)

    U suštini kratka kosa je idealna za sitnu glavu i da istakne lice.
    Koliko vidim sa slike, odista ti lepo stoji. :)

    Hahah, stvarno ne znam zašto me skoro svi zamišljaju kao tamnokosu. :D
    Mada, meni je bilo teško da održavam kratku kosu i da nameštam frizure, nekako kosa mi je polu-talasasta pa neće uvek da se namesti lepo. :confused:
    Mislim da je srećnije rešenje za mene ipak nešto duža kosa, ne jako, doduše. Imala sam pre baš dugačku ali nije mi se sviđalo kako mi stoji.
    Obično su me neki ljudi odavde zamišljali kao crnokosu a ja plavo-smeđokosa. :D

    Recimo ja sam tebe zamišljala sa dugom kosom, pa sam se prijatno iznenadila videvši da imaš kratku. :)
    Mnogo volim kratke frizurice; ja sam donedavno imala kratku, sad je puštam. z:D
    Наравно, послаћу ти захтев. :) Наиме, мени је Марта предложила да те додам, али некако било ми исувише навалентно са моје стране тек-тако да пошаљем риквест.
    Иначе, ја форумаше замишљам на углавном на основу аватара или се ухватим за неки карактеристични детаљ кроз постове. z:)
    Никако индискретна, Ланина и моја шала са форумашем чије је корисничко име Крептоман. z:D

    Да, ни мени се то не допада; у суштини то је идеално за оне који воле да се експонирају јер свако све може да види.
    Ја тамо ни не стављам своје слике, још мање слике са плаже. :confused: Зависи од особе у суштини.
    То чудо сам неколико пута укидала и поново враћала и сад се ломим да ли да поново обришем.
    Јест' и модератори/администратори такође.
    То је супер. Испрва нисам ни хтела то да направим јер сам мислила да је видљиво свима, међутим кад сам уплоадовала сличицу није је било на индексу крстарице. :)
    Хвала за профил. Док сам сређивала, помислих на тебе и претпоставих да ће ти се допасти. :)

    Слободно запиткуј. Мени не смета.
    Шта више, волим да будем другима од користи. ;)

    Јесте, слике морају бити из албума.
    Па и ти имаш сличицу у овом прозорчету а нема је у албумима! :eek:

    Углавном, кад сам правила албум од понуђених типова изабрах албум за слике у профилу и онда ваљда би требало да само ја видим те слике.
    Хмм, је л' ја уопште и имам (теби видљив) албум?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top