Acting_Me

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Pa si rešila da konsultuješ i natalnu kartu u potrazi za savetom...:)

    Što se tiče iskustva probaj da nađeš nekog profesora glume, moglo bi da ti pomogne sa pripremom za tu školu, ili da se učlaniš u neku dramsku grupu(ako se tako uopšte kaže:D) da se oslobodiš treme...:think:
    Srećno!:bye:
    ajoj blago tebi....Ng ima.....rekla sam samo 8 hiljada stanovnika...dok tvoj Nk ima 80.
    hoćeš li mi napisati tu pesmu da čujem i ja? :)
    wow :) to je cool
    ti bar i imaš gde da izadješ.....Negotin je mali grad, trenutno ima samo 8000 stanovnika....čisto mrtvilo..
    da imam cilj..najbolje je kada znaš šta hoćeš!

    nisi me udavila.. :D
    iz priče mogu da zaključim da delimo pojedine sličnosti..
    volim dosta stvari....životinje, čokoladu, volim tišinu, volim praznike, volim Beograd, volim da pevam i sviram gitaru i još mnogo mnogo stvari...al ovo mi palo na pamet trenutno ..... :)
    da, a pored veterine idem i u muzičku..vanredno, odsek klavir....napustiću muzičku....samo čekam da završim godinu...
    posvećujem se definitivno veterini i pripremi za fakultet..planiram Veterinarski Fakultet u Beogradu..
    što se tiče srednje škole...nisam baš zadovoljna praktičnom nastavom..slabo radimo praktično..ostalo je sve ok...u početku mi je bilo malo teško...lomila sam jezik da savladam latinski jezik :) sada sam druga godina i lakše mi je...jedino mi je farmakologija ( nauka o lekovima ) teška...ima dosta lekova da se popamte, plus njihova dejstva, pa hemijski sastav, pa doze...i tako
    u suštini nije ništa teško kad voliš.
    to je beše u Crnoj Gori?
    Ja sam iz Negotina, Istočna Srbija....
    Negotin....možda se sećaš iz istorije muzike...Negotin je rodni grad Stevana Mokranjca.
    hm crveno.....na radost i ljubav :) ali meni se ne svidjaju
    žute riže označavaju ljubomoru...al ljudska glupost...šta sve neće da izmisle.....no bilo kako bilo ja volim žute.
    nisam bila u školi dva dana, bolesna sam..temperatura i to..
    danas sam bila malo u šetnji i grad je već od sad ''pripremljen'' za prodaju cveća povodom Dana žena. :)
    Iskreno ne znam, mislim da ne bi omašila ni u jednoj od te dve profesije u natalnoj karti ti stoji da si jako kreativna i da ti obe karijere leže...sad koja bolje:think:, za to bi morala da nađeš nekoga stručnijeg...:mrgreen:
    :bye:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top