Quantcast

Blogovi

Čuo sam razne priče o Princo DVD diskovima, ali ipak se čovek najbolje uči na svojim greškama. Ruku na srce nisam imao do sada problema sa CD Princo, medjutim DVD Princo… nikad više! Kupio sam skoro 4 diska. Rezao sam neke div-x filmove. Svaki disk...
ДА могу да бирам шта ћу да будем у следећем животу Ја бих изабрао да будем џеп њене хаљине. Увек уз њено тело, руку да јој грејем у хладне зимске сате… Ето то бих.
Prva žrtva naših zapadnih "saveznika" bio je Niš, najveći srpski grad posle Beograda. Bila je sreda, 20. oktobar 1943. godine. Časovnici pokazuju da je 13 časova i 3 minuta. Nebo je proključalo. U niskom letu, sa zaglušujućim motorima, Nišu se...
Samo bih ga zapocela. Drago mi je sto se ispitni rok zavrshio za mene.Sutra isticu uslov za cetvrtu godinu.Nadam se da ga ispunjavam. Danas je bash bio lep dan...

Vec dugo vremena lezim na novobeogradskom asfaltu. A sunce przi.Ljudi prolaze kroz mene.Kad sklopim oci sanjam kishu.Raspletene crne kose.Ona ne sanja. Kapi se kishe stapaju sa njenim usnama.Crveno na tebi.Padaju po njenom telu.Nezno i lako.Polako.Pa...

Престао сам да пијем од када си била у мом наручју јер сам тада био опијен као никада пре престао сам да гледам у звезде од када сам се сагледао у твоје очи које су ме заслепеле да звезде више не видим И не љубим више ни нову зору од када нема твојих...
Пољубио сам те и починио грех према онима што никад волели нису. и није ми жао и ништа ми не сметају њихови погледи зависти и јада. Пољубио сам те и купио карту за вечни живот, јер у твом загрљају нашао сам капију раја. Са тобом упознао шта значи бити...

Ни једна птица није усамљена док на собом небо има и звезде сјајне на пут да је воде. Погледај, љубави моја отишле су све. Да свој пут љубави следе у сумрак крајем лета Ћути и пусти да будем твоја крила, пут неба да те подигнем. звездо Данице моја.
Базирано на мом синоћњем сну. Има неколико месеци како сам купио то имање у Источкој Англији. Можете ме звати скоројевић. Ја сам нови богаташ, стицајем околности, познавањем рупа у закону и великом петљом, успео сам за релативно кратко време да...
Јутарња Молитва Матија Бан (1818-1903) Ми и данас устадосмо живи, о,Господе ,света и вечности, нек с мирисом јутарњега цвећа глас се дигне наше захвалности. Ти и данас свој благослов спусти на свет читав,нек се срећно буди - у ваздуху птица...
СМАЈЛ!!! Извињавам се "Србовању" на добронамерној крађи, али ово је било више него упечатљиво и нисам могао да зауставим нападе смеха... Дакле свима препоручујем сајт www.srbovanje.com
Pack your memories and leave Don't give it a second thought All he's given you is grief And pain you can do without Pack your memories and leave, girl You know love is just a game of chance There's always someone, can't you see Leading someone, a...
Ah, konacno mogu da kopiram blog o Ivanchetu sa myspace-a ovde... Why do I love my friend Ivan??? Current mood: Crazy...
Polako pada niz provaliju klizi kroz vazduh , zbunjeno gleda neke suze , obraz sto miju i jednu molbu da se ne preda Ne shvata , vice im da ima krila , leteti ume samo nemo gledaju oci i dalje nista ne razume Jer njoj se cini da lako hoda po dolini...
Zasluzila je da jedan blog posvetim njoj... najbolje ce je opisati njen blog sa drugog sajta: ******* READ THIS BEFORE U SEND ME A MAIL AND ASK ME MY NAME,AGE AND WHERE I'M FROM SCUM! Well I'm 15 years old,what to expect from me? Hmm I will make you...
Finally, nesto zanimljivo na Krsti,lol... My first blog... hmmmm... no idea :lol: Samo jedna poruka za sve (cije znacenje znamo samo ja i moja naj friendica Alex) : FEEL THE IMPLICATION :D ;)
Добродошли на нови Блог, поздрав администрацији Форума Крстарице која је прилагодила овај форум Висти, коју нажалост нећу добити наредних неколико месеци!!! Шта чекате-СВИ НА ФОРУМ "Авијација и Војска", ОМА!!!
E bash mi je drago shto je i blog kao optzija prisytna na ovom forymy :) Nisam neki isqsni >blogdzija< :lol: al' potryditjy se da ovde qtzam cheshtje :) bla...sad odo' y tvrdjavy...gde je lydnitza zbog Smederevske jeseni samo takva... ajd' pa neka se...
Blog je vaša Internet stranica, koju sami sastavljate i uređujete, to je vaš lični kutak na Internetu. Uređivanje te Internet stranice vršite iz administrativnog panela Foruma. Na blogu se možete baviti temama koje vas zanimaju i koje mogu biti opšte...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.