Čokolada

142tvgx.jpg



Naljuti se danas Maki na mene,kaže jesi li ti normalan,zašto si pojeo čokoladu za mešenje, zar ne vidiš da spremam materijal za tortu. Jelo mi se nešto slatko,vidim nema ništa i ja ugledah tu čokoladu te otkidoh dve štangle. Počeh ja da se branim,nisam, to ti se učinilo,možda su deca, kad mamin sin reče: "jeste, ja sam ga video". Bogami i ja imam ko će mene da štiti...skočiše ćerke oće oči da mu izvade,brane me, nije tačno, one su kažu pojele.
Možete kolko hoćete da ga štitite, znam ja njega kad je čokolada u pitanju,zar ste zaboravile kad ste bile male ko vam je jeo čokoladu. Mlađa odmah dobaci,brat....a Maki kaže: "nije majkin sin, nego otac i još ste ga vas dve hranile".

Sećam se došli neki ljudi u goste i doneli deci čokolade a Maki im kroz osmeh reče da su trebali da donesu još jednu za mene inace ću sve da im pojedem.
Sledeći put oni štosa radi doneli još jednu,ih kako sam se obradovao. Žena mislila da me postidi a ja je odmah otvorio i počeo da je grickam i da se oblizujem a ona besna, imam utisak da će iz kože da iskoči. Odoše gosti a ćerke otvorile svoje čokolade. Ja se izvalio u fotelju a one hrane svoju bebu,mene,neko je morao da se poigra sa decom, ko bi drugi uvek sam žrtva bio ja a sin sakrio svoju. Mlađa se smeje zna gde ju je ugurao, čim zaspi maznuće je...mama to čula pa će reć: "da ti nije palo na pamet"... brani svog mezimca

Pa sta ću kad volim čokoladu. Mnogo je bre volim i spreman sam da istrpim i neku ružnu reč od Maki a maminom sinu cu večeras da j....
 
:D
obozavala sam ledene kocke, nekad bile lepse, tako mi se cini, ove danasnej mi nisu tako ledeno slatke; kupovali na meru
Jednom dobili citavu bombonjeru; mama rekla da je to za ne diranje
Otvorimo krijuci pa sve jednu po jednu; pojedemo pa je opet zapakujemo, spolja ko sto je bila, a unutra prazna; tako citavu bombonjeru. Na kraju zapakujemo citavu bombonjeru ko sto je i bila, samo laka, i ostavimo na tajnom mestu. Dodje mami neka prijateljica i ona sva sretna kaze: "E znas sta imam, ledene kocke. Sad cu da donesem." Otrci sva sretna, a vrati se ... Dzaba smo je zapakovali onako lepo :) nije se napunila. A tad je bilo jedno vrbino drvo nedaleko od zgrade i... fiska fiska
 
Poslednja izmena:
Cokolada je moj fetish. Patim, volim, ubijam za cokoladu...i ne biram sredstva da do nje dodjem, niti da je od drugih skrijem. Priznajem, ja sam cokomanijak.
 
Treba nas osudjivati Tigre jer svaki vid prekomernog uzivanja i nebiranja nacina da se do njega dodje (uz cinjenicu nedostatka roditeljske savesti naspram gladnih potomaka) stvar cini jako, jako ozbiljnom, cak dramaticnom! Dole neumerene zelje...i zivela cokolada!
 
E pa tigre,svaka tvoja tema mi je jako,jako bliska,ali ova o cokoladi...najbliskija...Za mene torta nije torta bez cokolade...
A mera mi je 200gr. one za kuvanje ili 300gr.obicne...Koliko puta sam ukrala od dece...:rumenko:,ne smem ni da priznam
cokolada.jpg

cokolada.jpg


Odoh sad da kupim jednu...
I htela sam nesto da te zamolim,onaj tvoj blog,poljubac za...da li bi mogao da otvoris takvu istu temu na romantici...mislim da bi se mnogima jako svidela...:zag:
 
ma pusti Maki neka viče :zcepanje:, proći će je ljutnja, a mezimca nek pošalje u radnju po novu čokoladu....ja bar tako radim. Važno da su tebe ćere branile, i hranile i da si aktivno učestvovao u izgradnji njihovog materinskog instikta dok su bile male. Ma ćera je ćera.......nema diskusije........svaka čast Tigre.a večeras ;)
 
Hahhahahahaah imam ja jednog takvog kome nocu "padne secer "pa me budi: "Jesi sakrila od mene nesto slatko?" Ja kazem "nisam". A on ne popusta: "Jel nisi sigurno?" Kazem "nisam bre!!!" A jesam, gresna mi dusa :zcepanje: Morala sam da sakrijem za majkino mezimce :zag:
 

Nism ljubitelj čokolade.
Naprasno postajem popularna od strane zavisnika od čokolade kada se poslužuje čoka, i kada dođe red na mene svi u glas poviču: uzmi!
I uzmem...naravno uvek se neko ofajdi.
Kada im padne šećer ili kriziraju, pravo kod mene,
U tašni uvek ima po koja zaboravljena, ostala od posluženja...


cokolada01.jpg
 
Uživam posmatrajući radost mojih prijatelja kada vide čoku!

Obaožavam da ih posmatram dok sa dečijim sjajem u očima se predaju čarima slatkiša.:klap:

mmmmmmmmm

cokolada.jpg
 

Back
Top