Svastara

***
Juce u prevozu stoji pored mene ponosna mama koja prica sa svojom prijateljicom:
PonosnaMama: Jaooo, sto moja pametnica vec zna sta hoce- zeli da bude forenzicar! I ja pravo da ti kazem, uopste je u tome ne sprecavam- neka, ako dete zna sta hoce to je najbolje!
Prijateljica: Hmm pa za to najbolje da ide ili na medicinu ili na kriminalisticku, mada za krimanilistcku joj treba neka veza. Aj bas cu da se raspitam.
PonosnaMama: Ma nemoras! Vec sam ja sve to zavrsila, zlato mamino je tolko sigurno da ce to da bude da sam vec zvala znas od one moje pa od njenog brata najbolji drug se ozenio sa nekom koja radi valjda u MUP-u, il tako nesto. Uglavnom sve sredjeno!
Prijateljica: E pa super, samo valjda nece promeniti misljenje do tad...
PonosnaMama: Ma kakvi! Doduse, jes' da je 6. razred osnovne skole, ali nema sanse da promeni zelje!!

****

Najvise mrzim kad kupim vodu pa ne mogu da je otvorim!! Jaooo koliko to ume da me iznervira! Pa za koga li su pravili takve flase, za Popaja licno ?!

****

Danas je tako tmurno vreme, volela bih da ipak ima malo sunca- odmah bi sve bilo lakse...

****
 
najbolje je kad roditelji veruju svoju deci sta zele- a ovi klinci sve vide iz serija, pa im je tako cool bit forenzicar hahahah
uff, to sa mlekom me isto bas nervira, a jos kad ima ono od aluminiuma sto kao povuces da otvoris pa ti pukne!:confused:
 

Back
Top